MOTD – na zelené vlně

Krásný den, 

když se konečně ochladilo, tak si zase užívám pořádné líčení. Momentálně mám dovolenou, a tak mám (aspoň teoreticky) více času na zkoušení nových produktů. Tentokrát mi padla do oka paletka očních stínů č. 05 Metallic Show od E-style a v ní úžasná zelená barva.

20464302_10208340488464928_1301989129_n

Aby byl makeup dobrý, je třeba pleť připravit. Použila jsem na jako základ sérum pro rozjasnění a vyhlazení od Yves Rocher. Nechala jsem ho v klidu vstřebat a pak jsem nanesla bázi pod makeup Luxe z Avonu. Jelikož jsem momentálně docela opálená (toto tvrzení pobaví asi každého), tak mohu používat produkty, které jsou pro mě v zimě moc tmavé. Jedním z nich je i make up od Gabrielly Salvete – makeup Cover Foundation v odstínu č. 100 Porcelain. Mým současným korektorem je Insta Anti – Age The Eraser Eye v odstínu Light. Úplně mi nevyhovuje, moc netuším, proč je kolem něj takový povyk. Vše jsem zapudrovala kompaktním pudrem z Avonu v odstínu Cool. 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Místo báze pod oční stíny jsem použila jumbo tužku z Nyxu v odstínu Milk. Celé víčko jsem přetřela béžovým stínem z paletky Force of Nature od Sleeku. Záhyb jsem vystínovala světle hnědým stínem ze stejné paletky. Pak přišel na řadu ten smaragdový zázrak. Nanášela jsem ho plochým štětcem přes celé víčko a okraje jsem rozblendila. Vnější koutek očí jsem vystínovala tmavě hnědou barvičkou z paletky I heart chocolate. 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

úžasná pigmentace

úžasná pigmentace

 

Na horní víčko jsem nakreslila tenkou linku v tmavě zelené barvě. Zase jsem použila moje milované linky od Trend it up, které vydrží i moje slzící oči. Nikam se nehnou, jsou parádní. S řasenkou je to poněkud horší, protože mi došly všechny dobré a zrovna testuji ty ostatní, co mám doma. Tentokrát padla volba na značku Kiko a jejich Luxurious Lashes. 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Obočí pak už bylo snadné. Lehce jsem ho zvýraznila hnědým stínem z paletky na obočí od Avonu. Používám na to tenký štěteček na oční linky od PLH. Tváře jsem přetřela švestkovou růží z Avonu v odstínu Deep Plum (ten je asi můj nejoblíbenější). Poslední tečkou pak jsou rty, kde jsem to nijak nepřeháněla a jen jsem je obtáhla balzámkem od Essence.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

20403700_10208340488504929_1749688880_n

20401120_10208340488744935_1800479523_n

Líčení jsem si opravdu užila. Zelená je moje srdeční barva. Jaký máte Vy vztah k zeleným očním stínům? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

 

One thought on “MOTD – na zelené vlně

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *