Mix plátýnkových masek Balea – recenze

Krásný den,

při poslední návštěvě DM drogérie jsem si vybrala několik plátýnkových masek od jejich interní značky Balea. Je to vždy dost levná záležitost, ale ne pokaždé se ty jejich masky povedou. Do oka mi padla hydrogelová maska s hyaluronem, maska s vitaminem C a limitka Golden Light.

Hydrogelová hyaluronová maska

Jedná se o veganský výrobek. Maska je rozdělená do dvou částí, každá z nich je obalená další folií, což je podle mě zbytečné. Maska obsahuje kyselinu hyaluronovou a je určená k hydrataci a okamžitému vyhlazení pleti. Ta ochranná folie je podle mě zbytečná, ale jinak je maska na pleti moc příjemná. Po sundání byla pleť pěkně vyživená a vyhlazená. Trošku jsem se prala s tím, abych dostala ten hydrogel dolů, hodně se mi to trhalo.

Plátýnková maska Golden Light

Jako první mě u této masky zaujal obal, jehož design je rozhodně povedený. Je to klasická plátýnková maska, která obsahuje extrakt z kokosu, mořskou vodu a kyselinu hyaluronovou. Maska slibuje, že dodá pleti kouzelný pocit léta a sluníčka. Má mít květinovou parfemaci, ale tu jsem nepostřehla. Plátýnko mělo rozhodně lepší materiál než třeba masky z limitky Neon, ale pořád je docela silný. Bylo napuštěno tak středně, maska se má nechat působit deset minut a delší dobu to ani nemá cenu, protože pak je plátýnko suché. Po sundání mě trochu pálilo čelo, měla jsem ho na dotek hodně teplé, ale nebylo nějak zarudlé nebo podrážděné. Pleť měla takový mastně výživný film, který by byl asi příjemnější v zimě.

Plátýnková maska Vitamin C

Jako poslední zde mám plátýnkovou masku, která obsahuje vitamin C a hyaluronovou kyselinu. Slibuje zářivý vzhled, sametovou pokožku, hydrataci, sjednocenou pleť a antioxidační účinky. Maska má takové průměrné plátýnko, lehčí parfemaci po pomerančích a na pleti dobře drží. Ze všech masek mi přišla nejschopnější, opravdu dobře hydratovala a líbil se mi i výsledný vzhled pleti.

Balea mě jako vždy úplně nepřesvědčila. Přijde mi, že jejich masky jsou kvalitativně tak o deset pozadu, připomínají mi dobu, kdy tento typ masek teprve začínal. Nejlepší byla rozhodně ta s vitamínem C. Znáte tyto masky? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

10 thoughts on “Mix plátýnkových masek Balea – recenze

 1. Sabina Nováková

  Ahoj Haničko, souhlasím s tvým názorem, že Balea v tomhle šíleně zamrzla a žije v tom, že tohle stačí. No už dávno ne, já si jejich masky kupuju spíše poradnicky, když už privátky tak radši Isanu.

 2. Stáňa

  Já už jsem masku od Balea neměla docela dlouho, snad před půl rokem. Byla myslím taky s vit. C, ale mám pocit, že měla jiný obal než ta tvoje.
  Hezký den

 3. Lucie

  Ahoj, masky Balea na základě předchozích negativních zkušeností téměř nekupuji, s málokterou, kterou jsem zkoušela jsem bývala spokojená, jejich kvalita je velmi proměnlivá.

 4. Denisa

  Ahoj, použila jsem golden light, nadhnerně voněla a vše super ale snad ani ne po 3 minutách jsme ji musela sundat a myslela jsem ze mi hoří obličej.. alergická reakce. ?

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   tak to byla rozhodně alergická reakce, na mě ta maska vůbec nepálila. Do budoucna bych se jí rozhodně vyhnula.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *