Mix dekorativní kosmetiky I – Fenty, Sephora a Paese

Krásný den,

doma se mi nakupilo docela dost high end dekorativní kosmetiky, kterou nemám zařazenou do nějaké větší komplexnější recenze, a tak to dneska bude takový mix toho, co jsem v poslední době vyzkoušela. Dnes tedy omrkneme řasenky od značek Fenty Beauty a Sephora Collection a trio očních stínů od Paese.

Trio očních stínů, Paese

Tyto oční stíny mám z nějakého boxu, asi cute boxu. Jedná se o trio očních stínů v odstínu Opal Golden Brown. Jedná se tedy o tři stíny, všechny mají jemný shimmer a hezky sek sobě dané barvy hodí. Jedná se o stíny na spíše denní líčení, něco bláznivého nebo extra výrazného úplně nevtvoříte. Stíny mají celkem slušnou výdrž, pigmentace je taková průměrná, stíny jsou docela suché a křídové, ale zase moc nepráší.

Řasenka Love The Lift, Sephora Collection

Řasenka Love The Lift je nejnovějším počinem na poli řasenek v portfoliu značky Sephora Collection. Má hezky prohnutý plastový kartáček, který mi připomíná slavnou řasenku od Miss Sporty. Řasenka je určená pro dodání objemu a zahnutí řas. Mně je tedy dělá takové hodně průměrné, i když je opravdu dost obalí. Její velký nešvar je ale to, že se v průběhu dne hodně maže. Na spodní řasy ji vůbec dávat nemohu, ale maže se i na těch horních.

Řasenka Hella Thicc Volume, Fenty Beauty

Tuto řasenku jsem vám na blogu už párkrát ukazovala ve spotřebovánu, není to moje první balení. Řasenka je určená na objem, což napovídá už název. Řasenka klasický kartáček v kónickém tvaru, což mi vyhovuje všeobecně asi nejvíce. Jelikož mám doma už několikáté balení, je vám asi jasné, že mi řasenka sedí. Stojí cca 520 Kč a dělá opravdu rychle velký objem. Já mám hodně bídné řasy, ale tady je to jako zázrak. Fakt skvělá řasenka, dlouho jsem tak dobrou neměla.

Z těchto tří věcí není žádná nějakým extrémním propadákem, ale řasenka Love The Lift a stíny Paese vám asi úplně doporučovat nebudu, naopak Fenty je jasným vítězem dnešního článku. Znáte nějaký z výše zmíněných kousků? jaká je vaše oblíbená řasenka? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

6 thoughts on “Mix dekorativní kosmetiky I – Fenty, Sephora a Paese

 1. Lucie

  Ahoj, z produktů neznám nic. Řasemka od Fenty by mě lákala, na tu druhou stranu se mi do ní nechce vrážet zase až tolik peněz, když ji za dva nebo tři měsíce vyhodím.

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   zase Sephora má často nějaké slevy a pak vyjde jako řasenka z drogérie, takový Loreal dneska stojí taky čtyři stovky…

 2. Stáňa

  Hani, neznám nic. Řasenek mám teď doma ještě zásobu, takže nákupy neplánuji a než se k tomu rozhoupu, tak určitě budou další zajímavé kousky. Trio stínů nevypadá špatně, asi by mi barevně vyhovovaly (já se výrazně nelíčila nikdy a teď už vůbec ne ;-)). Ale dám na názor, že moc k doporučení nejsou…
  Hezký den

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *