Mirabelka – tělová péče od Ziaji

Krásný den,

nedávno jsem dodělala sadu letní péče od značky Ziaja. Jedná se o limitovanou edici v parfemaci mirabelka, což je druh švestky. Pořídila jsem si tělový peeling, sprchový gel a tělový krém. Všechny tři kousky jsou na internetu ještě dostupné a v kolekci byly i další produkty.

Sprchový gel Mirabelka

Sprchový gel má jednoduché balení v podobě tuby, která stojí na odklápěcím víčku. Gel měl klasickou řídkou konzistenci, celkem dobře, bez problémů umyl. Přišlo mi, že docela vysušoval, přirovnala bych ho třeba k Balee. Vůně byla hodně sladká, trochu jako marcipán, rozhodně mi to nepřipomínalo švestku.

Tělový peeling Mirabelka

Tělový peeling má úplně stejnou tubu jako sprchový gel. Liší se od sebe jen odstínem samotného produktu, peeling je o něco tmavší. Podle popisu má abrazivní částečky přírodního původu, měl by být šetrný k pokožce. Peeling je tam jemný, že jsem vůbec neměla pocit, že bych něco exfoliačního používala. Vůně byla stejná jako u sprchového gelu.

Tělový krém Mirabelka

Jako poslední zde mám tělový krém, který je v bílé tubě. Voní stejně jako celá kolekce a za mě se ta vůně tedy zase tak moc nepovedla. Krém je poměrně řídký, má bílou barvu a docela dlouho se vstřebává, musím ho i několik minut vtírat do pokožky. Jeho hydratační účinky jsou velmi průměrné, až skoro podprůměrné. Původně jsem si myslela, že ho ani nedodělám, ale nakonec jsem se „hecla“ a povedlo se mi to.

Jak mám značku Ziaja moc ráda, tak tato trojice věcí se nepovedlo. Nejmenší zlo je určitě sprchový gel. Peeling je tak jemný, že to ani není peeling. Tělové mléko je slabé a bohužel mě moc neokouzlila ani tato vůně.

Zkoušeli jste tuto limitku od Ziaji? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

8 thoughts on “Mirabelka – tělová péče od Ziaji

  1. Lucie

    Ahoj, nic z této limitky jsem nezkoušela a vidím, že jsem ani o moc nepřišla, ale vím, že je v prodeji a myslím, že mají ještě limitku ve stejném složení produktů, ale s vůní melounu.

  2. Sabina Nováková

    Ahoj Haničko, zkoušela jsem sice pouze peeling, ale nějak mě to nepřekvapuje ani u toho zbytku. Taky mi vůně ve finále připomínala marcipán a já ho tuze nerada.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *