Mini Star Palette od Natasha Denona – recenze

Krásný den,

díky Eri mám doma krásnou paletku od slavné značky Natasha Denona. Jedná se o verzi Mini Star a ona mi ji sehnala ve skvělé slevě za cca 300 Kč. Natasha Denona je značka známá svými kvalitními očními stíny. Bohužel je také dražší, ale vždy, když se někde objeví sleva, udělám si radost. Dma mám už tři paletky z této mini řady.

Obal paletky je úplně jednoduchý, z pevného plastu. Vše je funkční. Vyhovuje mi, že víčko mohu odklopit až dozadu. Paletka neobsahuje zrcátko a ani aplikátor, názvy stínů najdete na zadní straně. Uvnitř je celkem pět očních stínů.

Stíny jsou buď extrémně třpytivé nebo krásně matné. Mají máslovou konzistenci, dobře se nanášejí štětcem i prsty, nádherně se do sebe ztrácejí a mají parádní výdrž. Poslední dny jsem je měla vždy a vydržely od rána do večera. Nejzajímavějším je určitě hned ten první odstín, který je takový měňavý. Střídá teple hnědé barvy s modrými a zelenkavými odstíny. Je to nádhera, ten stín miluji:-)

Z paletky jsem opravdu nadšená, stíny mají ty nejlepší vlastnosti, líbilo by se mi, kdyby udělali i nějakou studenou se zelenou, fialovou a modrou:-) Jak se paletka líbí vám? Zkoušeli jste už něco od této značky? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

14 thoughts on “Mini Star Palette od Natasha Denona – recenze

 1. Helena

  Ano, souhlasím, je fakt moc krásná!
  Dostala jsem od dcery menší (4 stíny) a fakt spokojenost.
  Hani, měj hezkou neděli. Helena

 2. Stáňa

  Hani, já při své spotřebě jedna paletka za dva roky neznám skoro žádné značky, natož abych je měla vyzkoušené. Ale barevně je paletka zajímavá, byť poněkud mimo mou obvyklou zónu (tj. šedá, případně vyjímečně modrá) :D.
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   pro paletky mám z celé dekorativní kosmetiky největší slabost, mám ráda barevné líčení očí. Překvapivě ale vůbec nenosím šedou, kterou máš zrovna ráda ty. Mám pocit, že mi vůbec nesluší.

 3. Lucie

  Ahoj, ještě jsem nezkoušela, obvykle čekám na slevy a pak je nějak propásnu. Ale odstínově se mi tahle paletka líbí moc a 300Kč za paletku téhle značky je skvělá cena:-)

 4. Šárka

  Mě ten duochrom právě trochu zklamal, tak paletka putovala dál. Mám oblíbenou Mini Zendo a Mini Bibu, Zendo mám i velkou. Ale je fakt, že malé paletky využívám mnohem víc.

 5. Sabina

  Ahoj Haničko, značku znám pouze od vidění z internetu a zatím mě nejvíc zaujala jejich Bronze paletka. Bohužel právě ta vysoká cena mě zatím drží dál, ne že bych doma neměla jiných paletek dost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *