Masky na ruce a nohy od Gabriella Salvete – recenze

Krásný den,

značku Gabriella Salvete mám moc ráda a ona se v poslední době dala do pořádného rozšiřování svého portfolia. Pořád u ní hraje prim dekorativní kosmetika, ale začali celkem spěšně fušovat do masek a tělové péče. Já jsem si na eshopu elnino objednala masku na chodidla a masku na ruce. Jedná se o jednorázové produkty.

Maska na ruce

Jedná se o regenerační masku, která je ve formě napuštěných rukavic. Pokožka po aplikaci by měla být hladká, regenerovaná, bez skvrn a podráždění. Obsahuje propolis a výtažek z perel. Její funkce je hydratační, regenerační a rozjasňující.

Hned po otevření sáčku mě naštvalo balení. Obě masky jsou pevně spojené a potřebujete nůžky, abyste je od sebe dostali. I poté je třeba nějakým způsobem oddělit vnitřní vrstvu, abyste se do rukavic mohli dostat. Nesnáším, když jsou ty masky takto spojené, já na gauči nůžky běžně nemám. Samotný průběh aplikace byl pak v pohodě, maska na rukách byla příjemná. Po sundání jsem ale měla nečekaně velmi nepříjemný pocit, měla jsem takový vrzavý pocit mezi prsty. Ruce byly sice hezky hladké, ale ten pocit byl nepříjemný. Znám lepší masky na ruce.

Maska na chodidla

Maska na chodidla má formu jednorázových ponožek. Opět obsahuje propolis a extrakt z perel. Maska je určená především pro suchou pokožku nohou. Stejně jako maska na ruce by měla i tato hydratovat, regenerovat a rozjasňovat pokožku chodidel.

Opět je zde stejně pitomý systém balení, takže potřebujete nůžky nebo se budete vztekat jako já. každá ponožka má po straně klasicky lepítka, takže si ji perfektně zajistíte na noze. Vůbec neklouzaly dolů a nic z nich nevyteklo, i když jsem si udělala pohodlí na gauči. Já mám nohy opravdu suché (však znáte moji spotřebu krémů na chodidla) a musím říci, že po aplikaci byla pokožka moc hezká. Hladká, jemná, vyživená, ale ne mastná. Celkově jsem byla spokojená. Hrubé paty to samozřejmě nijak neovlivní, to chce pedikúru nebo nějaký pilník/pemzu.

Jsem ráda, že jsem masky vyzkoušela, ale znovu si koupím už jen tu na nohy. Jejich cena je příznivá, na eshopu elnino je docela dost akcí a jsou často, takže tam i já docela často objednávám:-D

Zkoušeli jste už nějakou masku od GS? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Masky na ruce a nohy od Gabriella Salvete – recenze

 1. Helena

  Haničko, nezkoušela, ale nějaká dobrý maska na ruce by se mi zrovna teď hodila. Po návratu jsem umyla všechna okna v přízemí a v záhonech jsem už taky trochu řádila :o)
  Měj hezkou sobotu, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   masky na ruce mám ráda, člověk se pořád maže dezinfekcí, do toho křída a studená voda v práci… Koukám, že jsi po dovolené opravdu nezahálela:-)

 2. Lucie

  Ahoj, ještě jsem nezkoušela, ale teď mají na Elninu podzimní výprodej, tak se bude utrácet a chci si právě mimo jiné pořídit pleťové masky od téhle značky.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   na výprodej jsem už koukala, ale kdybys viděla, co jsem všechno už nakoupila v září + jsem fakt extrémně řádila na Dnech Marianne… Jako něco mám v košíku, ale váhám, jestli to mám ještě objednávat. ty plátýnkové masky jsou skvělé.

 3. Stáňa

  Hani, spojení masek taky nechápu – jen to komplikuje použití a smysl nevidím žádný. Jinak díky za recenzi – budu si pamatovat, že masku na ruce spíš ne…
  Hezký víkend

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   už jsem to spojení zažila i u jiných značek, ale tam to šlo normálně odtrhnout, to zde tedy ne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *