Masky na chodidla z Actionu

Krásný den,

při mé poslední návštěvě obchodu Action jsem tam za skvělou cenu sehnala masky na chodidla, které jsou pravděpodobně od značky Dayes. Vybrala jsem si hned dvě varianty – pomerančovou a hroznovou. Masek jsem si brala vícero, ta cena byla fakt skvělá.

Pomerančová maska na chodidla

Tato maska obsahuje bambucké máslo a vitamín E. Má pomerančovou parfemaci, která je moc příjemná a svěží. Maska slibuje hydrataci a zvláčnění chodidel. Ponožky jsou z příjemného materiálu, séra je v nich dost. Na nohách dobře držely a fakt hezky voněly. Po sundání byla pokožka krásně jemná, vyživená, hladká a taková rozzářená. Připadala jsem si jako po péči v salonu.

Hroznová maska na chodidla

Druhá maska je hroznová, což jsem zjistila až nyní při psaní článku. Celou dobu jsem byla přesvědčená, že se jedná o borůvku:-D Obsahuje také bambucké máslo a vitamin E. Parfemace je hroznová, ale zde není tak působivá jako u té pomerančové. Na nohách je ale maska moc příjemná, ponožky skvěle fungují. Po sundání byla pokožka také dobře ošetřená, hebká, hladká, jasná, fakt příjemná.

Jsem moc ráda, že jsem si koupila více kusů, protože tyto masky jsou skvělé. Dávala jsem jednu i mojí kolegyni pro její maminku, která je momentálně v nemocnici a má problémy se suchými chodidly. I ona byla nadšená:-) Zkoušeli jste nějakou masku na chodidla? Jaká je vaše oblíbená? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: , ,

6 thoughts on “Masky na chodidla z Actionu

  1. Lucie

    Ahoj, masky na nohy už jsem dlouho nepoužila, přitom je to produkt, který mě normálně dost baví. Je fajn vědět, že produkt za pár kaček účinkuje takto výborně.

  2. Sabina

    Ahoj Haničko, já měla tu s hrozny a vůbec mě neuchvátila, budu se držet své oblíbené dvoukrokové Balea masky. Cenově na tom budou dost podobně, ale efekt se nedá porovnat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *