Maskování se značkou Balea

Krásný den, 

minulý měsíc jsem si pořídila na eshopu DM drogérie několik masek od značky Balea. Každá je určená na jinou část těla a dneska bychom se podívali na to, jak jednotlivé jednorázové produkty fungovaly.

Textilní maska na oči – 29,90 Kč

Tato maska je určena přímo na oční okolí. Je plátýnková a má tvar brýlí bez obrouček (nic lepšího jsem nevymyslela:-). Obsahuje kyselinu hyaluronovou a kokosovou vodu, díky čemuž má chladivý účinek. Při otevírání si dávejte pozor, abyste si neponičili spoj mezi „očima“ (to se samozřejmě stalo mě:-). Maska byla příjemná, dala jsem si ji na chvíli do ledničky, aby byl chladivý efekt opravu účinný. Pěkně hydratovala oční okolí, ale nijak nezmírnila kruh pod očima.

Zábal na chodidla Feel Well – 99 Kč

Tento zábal obsahuje mátový olej a extrakt ze zeleného čaje, takže působí velmi svěže. Uvnitř balení jsou dvě ponožky s lepítky. Ponožky v sobě mají nějakou tekutinu. Navlečeme si je na nohy, zaděláme pomocí lepítek a necháme působit 30 – 60 minut (čas by se neměl překročit). Poté si ponožky sundáme a zbytek tekutiny omyjeme pomocí mýdlové vody. Po několika dnech by se měla zrohovatělá kůže začít loupat. Nohy se mi opravdu začaly loupat, trvalo to asi pět dnů. Loupou se opravdu důkladně a už několik dnů, takže počítejte s tím, že za sebou budete nechávat bordel, a taky na nějaké sandály můžete zapomenout. Loupe se skoro vše až po kotníky, kůže je pak hezká. Ty nejhorší části, kde mám opravdu tvrdé paty, to ale nebere, tady je třeba opravdu péče pedikérky.

Textilní pleťová maska s vitaminem C – 49,90 Kč

Jedná se o dvoufázovou masku, kde si v prvním kroku nejdříve aplikujeme sérum s vitaminem C. To si do pleti lehce vklepeme a necháme chvilku působit. Poté aplikujeme plátýnkovou masku, se kterou odpočíváme cca 15 minut. Pleť by měla být pak rozzářená a vyhlazená. Kromě vitaminu C obsahuje maska i kyselinu hyaluronovou. Maska byla celkem příjemná, ale nějakých speciálních účinků jsem si nevšimla. Po sundání byla pleť docela dost lepkavá, což opravdu nemám ráda.

Řekla bych, že nejúčinnější ze všech produktů je ten zábal na nohy, ale počítejte s tím, že je z toho fakt bordel a třeba tři dny si budete loupat nohy. Největší zklamání je asi plátýnková maska s vitaminem C. 

Znáte nějaký z těchto produktů? Zkoušeli jste už nějakou podobnou masku na nohy, která má tento „loupavý“ efekt? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

 

Tagged on: , ,

8 thoughts on “Maskování se značkou Balea

 1. Lucie

  Ahoj, já jsem si od Balea občas kupovala textilní masky z různých limitek, většinou mně nalákal ten obal, název nebo nízká cena, ale vesměs byly všechny průměrné. Masky na nohy nepoužívám, naučila jsem se chodit na pedikúru, takže mám o nohy postaráno, ale mamce jsem nedávno přihazovala do objednávky hydratační ponožky Xpel, stály pár korun a moc si je chválila.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   přesně, dříve jsem si jejich limitky ráda kupovala, ale nebyla jsem s nimi moc spokojená. Dneska se mi to zase potvrdilo – po příchodu z práce jsem si dávala medovou masku z Avonu (tu dobrou, jak jsem o ní už zde psala) a to se nedá vůbec srovnávat. Já jsem taky dřív chodila na pedi, ale paní už asi skončila, tak si musím najít někoho nového.

 2. Zuzka

  Ahoj, Balea masky sú dosť priemerné, ale aj napriek tomu, že to viem, tak vždy skončí v DMke nejaká v košíku, na leto podľa mňa minimálne na schladenie fajn 😉
  Z tvojej recenzie ma veru žiadna neoslovila. Po tej Feel Well by ma asi zachvátila panika, že mi zlieza koža z nôh 😀

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já se vždy nechám zlákat a pak někdy i lituji… Ta maska na nohy je opravdu hodně specifická, ale ta kůže je potom pěkná:-)

 3. WantbefitM

  Nezkoušela jsem, ale ty plátýnkové masky se mi moc líbí! Nesnáším masky, co se musí nanést a potom smívat. V tomto mi ještě vyhovují loupací 😀 Tak u té na nohy je zase vidět, že aspoň nějak funguje narozdíl od ostatních 🙂

  WantBeFitM

 4. Stáňa

  Masku na nohy jsem zatím žádnou nezkoušela, ale teď tu mám jednu z DM boxu, tak na ni časem dojde. Ono já maskám vůbec moc nedám, i když za poslední měsíc jsem se hecla a zlikvidovala obě, které jsem tu měla už hodně dlouho z boxů.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   to jsem zvědavá, co na tu z DM boxu budeš říkat. Já mám masky moc ráda, opravdu něco dělají a pomáhají s regenerací. Teď jsem uprostřed maturit a je to takové náročné období, tak když večer přijdu po 12 hodinách domů, tak si vždy lehnu na gauč a dám si tam na dvacet minut nějakou masku – většinou plátýnkovou, hydratační nebo regenerační.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *