Lookfantastic box: srpen 2022

Krásný den,

další z mých objednaných boxů s kosmetikou je samozřejmě lookfantastic box. I ten tentokrát dorazil bez problémů, ty se objevily až po otevření. Zjistila jsem, že jedna věc je poničená, očividně nepřežila cestu. Už jsem psala na jejich zákaznický servis, tak uvidíme.

co box obsahuje:

 • sérum Hydr8 B5, Medik8
 • Elasticizer, Philip Kingsley
 • jadeitová gua sha, Glov
 • objemový šampon, Sachajuan
 • matná tekutá rtěnka, TheBalm
 • lak na nehty, Nailberry

Největším tahákem je určitě sérum od Medik8. Věděla jsem o něm dopředu z minulého magazínu. Sérum má mít lehkou konzistenci a mělo by nakopnout pleť k produkci kyseliny hyaluronové. Používá se před aplikací hydratačního krému. Na sérum se těším, určitě se mi i hodí.

Nevymyslela jsem žádný překlad pro slovo elasticizer, ale mělo by se jednat „předšamponovou“ péči, která se nanáší do mokrých vlasů. Ty se pak zabalí do ručníku a vše se nechá působit dalších 20 minut. Vypadá to zajímavě, mělo by to extra vyživit a hydratovat vlasy, tak jsem zvědavá.

Jak jsem již psala výše, něco přišlo zničené. Je to tedy jadeitová gua sha, která dorazila zlomená. To mě hodně mrzí, ráda bych ji vyzkoušela.

Matná tekutá rtěnka Mett Matt(e) Hughes vypadá pěkně. Je v odstínu Sincere, ale úplně jistá si tím názvem nejsem. Rtěnku asi vyzkouším, ale na ty matné moc nejsem. Barva se mi ale líbí, přijde mi docela univerzální.

Lak na nehty má velký objem 15 ml a v boxu byl odstín Candy Floss, což je světlá pastelová růžová. Mně se tyto barvy moc líbí, ale mám pocit, že na mých nehtech nevypadají dobře. Lak určitě vyzkouším, tak uvidíme.

Posledním produktem v boxu je miniatura objemového šamponu od značky Sachajuan. Je z řady Ocean Mist. Šampon by měl vlasům dodat strukturu, sílu a objem. Je to fakt jen miniatura, myslím si, že mi vystačí na jedno umytí.

Box nevypadá špatně, obsah je tak lehce nadprůměrný. Tahounem je určitě to sérum. Příště tam má být tonikum Ren, které úplně nesnáším. Jak se obsah líbí vám? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

14 thoughts on “Lookfantastic box: srpen 2022

 1. Helena

  Jak si to napsala – úplně paf z obsahu nejsem. Škoda toho jadeitu, dá se to vyreklamovat?
  Hani, přeji pohodovou sobotu, Helena

 2. Sabina

  Ahoj Haničko, teda to sérum to jsem zvědavá, jak ti bude sedět. Taky bych do budoucna od značky ráda něco vyzkoušela, ale asi až budu starší. Zatím mi takové velké investice do skincare přijdou zbytečné. Zrovna po kosmetice The Balm jsem pokukovala nedávno mají krásný papírový retro obaly a jednu dobu si pamatuju, jak frčel ten jejich Mary-Louminizer nebo tak nějak. Za mě po dlouhé době lookfantastic box, kde bych všechno využila.

 3. Lucie

  Ahoj, z celého boxu bych ocenila jen sérum. Lak na nehty i matná tekutá rtěnka mají pěkné, použitelné odstíny, ale myslím, že podobné už doma jistě mám. Obsah za mě nic moc. Držím palce ať ti vyreklamují tu gua sha pomůcku na masáž.

 4. Stáňa

  Hani, není to špatné. Zaujala mne tekutá rtěnka i sérum. Nejdřív se mi toho zdálo málo, ale koukala jsem, že to sérum není z nejlevnějších 😉
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   jsem na něj moc zvědavá, myslím si, že na něj i brzy dojde. V tom stávajícím jsem asi v polovině.

 5. Erika

  Milá Han, to je škoda, že přišlo zlomené. A sérum prý bylo slibované ve větším balení. Jsem zvědavá, jak s ním budeš spokojená. ☺♥

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *