Lookfantastic box: srpen 2020

Krásný den, 

zase mi dorazil LF box, tentokrát v krásně červeně korálové barvě. Přiznám se, že jsem se na něj dost těšila, úplně jsem měla náladu na nějakou krabičku krásy. Uvnitř byl tentokrát zase jejich magazín, což mám ráda. Sice je v angličtině, ale stejně se s tím poperu a přečtu si jejich články:-)

co box obsahoval:

 • minerální tvářenka, odstín Amaretto, Bellapierre
 • rozjasňující sérum, Caudalie
 • řasenka Black Magic, Eyeko
 • tělové mléko, Ahava
 • sprchový gel, Mio
 • primer na vlasy, Percy & Reed

Dva kousky dekorativky mi udělaly radost. Prvním z nich je minerální tvářenka od značky Bellapierre. Je v moc pěkném odstínu Amaretto, což je taková hnědá s nádechem mauve. Já ji asi využiji spíš v létě, v zimě jsem úplně bledá.

Caudalie je hodně slavná značka, o které jsem dost četla a slyšela. Je taky celkem dost drahá, takže jsem ráda, že je zde miniatura séra, které ráda zkusím. Obsahuje složku Viniferine (nevím, co to znamená), ale každopádně by mělo likvidovat tmavší skvrny. Sérum působí proti vráskám a mělo by se používat večer na vyčištěnou pleť. Vmasíruje se do obličeje, krku a dekoltu.

Řasenka Eyeko má lehce zahnutý kartáček, který mi většinou pěkně natáčí řasy. Je to miniatura, ale to mi nevadí, ráda ji zkusím. Testování řasenek mě opravdu baví:-)

Tělové mléko Ahava by mělo obsahovat vodu z Mrtvého moře (vždy si vzpomenu na ten zvláštní pocit, který jsem měla, když jsem se v Mrtvém moři kdysi koupala). Jedná se o minerální produkt, který má pěkně hydratovat, rychle se vstřebávat a celkově pleť zjemňovat. Ideálně by se mělo aplikovat po koupeli nebo sprše. Mléko voní příjemně, ráda ho zkusím. Jsem v poslední třetině mého jediného tělového mléka, takže jsem ráda, že tu jedno bylo:-)

Sprchový gel Mio by měl vonět po citrusech a obsahovat jemný shimmer. Gel by měl příjemně hydratovat a obsahuje extrakt z indického fíku a drmku obecného (monk´s pepper berry). Sice nevím, co to je, ale gel voní hezky svěže a to mi stačí:-)

Primer na vlasy jsem asi nikdy nezkoušela. Značku Percy & Reed ani neznám, ale ráda to zkusím. Používá se pro styling vlasů, přičemž se aplikuje do ručníkem vysušených vlasů. Měl by je definovat a poskytnout jim vysoký lesk. Jsem tedy zvědavá, jaký bude.

Box mi opravdu udělal radost. Vše určitě ráda zkusím. Dekorativka mě prostě baví, ráda o ní i píšu. Tělové mléko, gel i sérum bez problémů zužitkuji a jsem ráda, že mohu otestovat docela dost drahé značky. Na primer na vlasy jsem celkově dost zvědavá, moc stylingových prostředků nepoužívám.

Jak se obsah boxu líbil vám? Znáte primery na vlasy?  A znáte rostlinu drmek obecný? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Lookfantastic box: srpen 2020

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   sprchový gel jsem už dodělala a byl moc příjemný. Líbila se mi svěží parfemace citrusů, do tohoto počasí je to ideální:-)

  1. ciculka Post author

   Ahoj Marti,
   přesně, hodí se to všechno. Líbí se mi, že tam dávají rozumné odstíny u dekorativky, které se hodí na většinu typů.

 1. Lucie

  Ahoj, primer na vlasy jsem nikdy nezkoušela, zajímavý produkt:) A celkově zajímavá skladba boxu, využila bych úplně všechno. Když jsem si já dřív objednávala, tak jsem toho dost porozdávala, teď mi ty obsahy přijdou na jiné úrovni:)

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já ho taky neznám, tak jsem zvědavá. Už jsem spotřebovala tělové mléko a gel a oboje bylo výborné:-) Já jsem zatím s obsahy moc spokojená, ty starší neznám, ale jsem ráda, že je to ted lepší:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *