Lookfantastic box: prosinec 2020

Krásný den,

krabičky krásy mám moc ráda a toto předplatné si opravdu užívám. Tentokrát dorazil vánočně laděný balíček. Krabička ozdobný motiv a uvnitř najdete třpytivé konfety.

co box obsahoval:

 • hairspray, Percy & Reed
 • oboustranný štětec, Brushworks
 • Champagne Glow Drops, Jecca Blac
 • krémové stíny Petal to the Metal, TheBalm
 • Hydr8 Serum, Medik8
 • Pro Radiance Brightening Eye Final Touch, Avant

Lak na vlasy má moc pěkný obal, ten design je velmi roztomilý. Je z  něj hodně cítit alkohol, ale na vlasech je celkem příjemný, žádný ultrabeton, to bych nesnesla.

Oboustranný štětec se mi líbí, určitě ho využiji. Na jedné straně je šikmo zastřižený, na druhé je placatý. Chloupky jsou umělé a hebké. V ruce se mi drží velmi dobře. Celkově jsem s ním velmi spokojená.

Rozjasňovač vůbec nepoužívám, tak si nejsem jistá, co budu s těmito rozjasňujícími kapkami dělat. Jedná se o krémový primer, který obsahuje jemné zlaté třpytky. Na kůži mi zůstaly jen ty…

Oční stíny od TheBalm mi udělaly velikou radost, dokud jsem neviděla odstín. Jsou víno s jemným shimmerem, což je sice krásná barva, ale nosila bych ji třeba na rtech, na očích se mi nelíbí.

další modřina:-)

Sérum od slavné značky Medik8 tento balíček rozhodně pozvedá. Jsem moc ráda, že ho mohu vyzkoušet. mělo by být hydratační. Má skleněnou lahvičku a kapátko, což se mi líbí.

Nakonec tu mám oční krém s kyselinou hyaluronovou a kolagenem. Krém vypadá dobře, ale mazání na oči mám momentálně fakt hodně. Snažím se to spotřebovat, ale moc mi to nejde…

Za mě je tento box takový průměrný. Mám radost ze séra a štětce, ostatní produkty mě zanechávají chladnou. Jak se obsah líbí vám? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

12 thoughts on “Lookfantastic box: prosinec 2020

 1. Lucie

  Ahoj, za mě by byl obsah parádní, využila bych úplně vše. Speciálně se mi líbí odstín stínu na oči, vím, že to není šálek kávy pro každého, ale já jsem si poslední dobou růžovou na očích zamilovala.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   rovnou se přiznám, že pro mě ta barva není. Líbilo by se mi takové třeba triko nebo rtěnka, ale oční stíny ne.

 2. Stáňa

  Hani, box má každopádně krásný vánoční design. Já bych asi užila oční mazadlo, lak a to sérum. Rozjasňovač jsem kdysi měla z nějakého boxu, byla jsem z něj trochu v rozpacích, protože jsem nic takového nikdy nepoužívala, ale nakonec jsem se s ním nějak popasovala a nebyl špatný.
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já taky rozjasňovače nepoužívám, nejsou pro mě. Tento se mi tedy vůbec nelíbí, zkoušela jsem ho na ruku, ale vlastně je to jen gel plný třpytek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *