Lookfantastic box: prosinec 2019

Krásný den,

psala jsem vám, že jsem si předplatila lookfantastic box. Tento slavný britský eshop má nově českou stránku, a tak jsem se rozhodla, že si konečně předplatím jejich známou krabičku krásy. Doufám, že se mi povedlo vybrat si roční předplatné, takže budete pravidelně vídat obsahy zde na blogu. Předplatné stojí 400 Kč za měsíc.

co box obsahoval:

 • časopis Elle – britská verze
 • umělé řasy, Eylure London
 • linky, Eyeko London
 • Hairdresser Invisible Oil, Bumble and Bumble
 • Luminous 3 – minute peel, Real Chemistry
 • krém Platinum, Prai
 • paletka stínů Goodnight Sweetheart, Sleek

Součástí boxu je i předplatné časopisu Elle. Já odebírám i českou verzi a na tu britskou jsem opravdu zvědavá. Vůbec nevím, jak mi ty anglické texty půjdou, ale bude to dobré procvičování jazyka:-)

Umělé řasy mi překvapivě udělaly radost, protože jsem se rozhodla, že jim dám ještě šanci a naučím se s nimi. Tyto mají mít přirozený efekt, tak se těším na zkoušení:-)

Černé linky potřebuji jako sůl, protože mi ty moje všechny došly. Jediné, které mám, jsou od Yves Rocher z podzimního boxu a ty jsou opravdu děsné. Tak tyto fixové budou snad lepší:-)

Sprej na vlasy vypadá zajímavě, měl by přijít hlavně na konečky vlasů. Určitě ho vyzkouším.

Peeling, aspoň tedy doufám, že je to peeling, vypadá dobře. Víte, že já je miluji, takže ráda zkusím něco nového. Pleť by měla být zjemněná, rozjasněná a hebká. Vše to zní skvěle, tak uvidíme:-)

Krém Platinum je určen pro vyhlazení a vypnutí pleti. Vypadá celkem luxusně, příjemně květinově voní a má dobrou konzistenci, která mi vyhovuje.

Nakonec jsem si nechala paletku od Sleeku, která je plná neutrálních a broskvových tónů. Já ji doma ještě nemám, za což jsem samozřejmě ráda (jinak mám doma asi deset jiných verzí těchto paletek). Sleek je moje oblíbená značka stínů, takže předpokládám, že i tato mi bude vyhovovat.

Kromě tohoto všeho byl v boxu i miničasopis, kde jsou popsány jednotlivé produkty, různé recenze, rozhovory atd. Vše je samozřejmě v angličtině, ale prostuduji si to. Celkově jsem s tímto prvním boxem opravdu spokojená, nejsou tu trapné vzorky, ale pořádné miniatury nebo plnohodnotné produkty. Jak se box líbí vám? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

2 thoughts on “Lookfantastic box: prosinec 2019

 1. Stáňa

  Tohle by pro mne asi nebylo. Já radjši testují jídlo než kosmetiku :D. Potěšil by mne krém a  docela i linky, zbytek bych asi moc nevyužila (peelingy nepoužívám, paletka mám odstíny, co mi moc nejdou, po umělých řasách netoužím…)

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já bych si klidně objednala i jídelní box:-) Zatím zkouším linky a přijdou mi spíše průměrné, tak uvidíme, jaký bude zbytek:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *