Lookfantastic box: květen 2022

Krásný den,

konečně je tu článek s novým boxem. Minulý měsíc mi jaksi bez vysvětlení nepřišel a tento měsíc jsem měla veliké problémy s doručením. DPD totálně selhalo, musela jsem to řešit a nakonec jsem i psala stížnost. Box mi naštěstí v pondělí vyzvedla moje úžasná kolegyně… Tentokrát box neobsahuje krabičku, ale všechny produkty jsou v plastové taštičce.

co box obsahuje:

 • kondicionér na vlasy, We Are Paradox
 • třpytivý olej Ritual of karma, Rituals
 • čistící mýdlo s uhlím, Gruum
 • rozjasňovač, Ciate
 • krém na opalování, Bondi Sands
 • oční sérum, Skin Chemist

Co mě určitě zaujalo, je kondicionér na vlasy. To je typ produktu, kterého mám vždy velikou spotřebu. Tento by měl být výživný, obsahuje výtažky z puchratky kadeřavé, džezovce trojtrnného a kopřivy dvoudomé. Vlasy by pak měly být silnější a hladší. Vše zní dobře, kondicionér moc ráda vyzkouším.

Rituals je moje oblíbená značka, takže i tento produkt mi udělal velikou radost. Třpytivý olej se bude hodit na léto, asi si ho schovám na dovolenou. Bála jsem se třpytek, ale na pleti nejsou nijak veliké, je to spíše jen takový jemný „sheen“.

Čistící mýdla na obličej nemám moc ráda, přijdou mi docela vysušující, ale kdybych měla jiný typ pleti, asi bych hovořila jinak. Toto mýdlo je ekologicky velmi šetrné, ručně dělané a obsahuje uhlí, které skvěle absorbuje toxiny. Zanechává pleť čistší a jasnější. Mýdlo obsahuje i výtažky z citronové trávy pro zjemnění.

Dekorativní kosmetika je zde zastoupena značkou Ciaté a jejich rozjasňovačem. Už mám doma tvářenku od této firmy. Rozjasňovače nepoužívám, takže produkt schovám jako dáreček pro někoho jiného, kdo ho využije.

Zaujala mě miniatura krému na opalování od značky Bondi Sands. Je to australská firma pojmenovaná po slavné pláži Bondi. Krém má SPF 50 (já si vždy kupuji SPF 50). Krém by měl pleť chránit až čtyři hodiny a obsahuje hydratační složky. Já mám extrémně citlivou pleť na sluníčko a hned se spálím, takže jsem zvědavá, jak mi bude tento produkt sedět.

Posledním kouskem z dnešního článku je oční sérum od značky Skin Chemist. Obsahuje výtažky z levandule a růže, má kapátkové balení a je určené na noc. Sérum je vhodné pro suchou pleť, mělo by se nanášet krouživým pohybem do očního okolí. Jsem zvědavá, jak se popasuji s tekutinou v očním okolí, přijde mi to zvláštní, jsem zvyklá na krémy.

Za mě je tento box lehce nadprůměrný. Není tu přímo zklamání, ale třeba rozjasňovače nepoužívám. Oceňuji ale nové značky, ráda zkusím něco neznámého. Jak se obsah líbí vám? Který produkt vás zaujal nejvíce? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

14 thoughts on “Lookfantastic box: květen 2022

 1. Helena

  Taky bych řekla, že obsah není špatný. Jen by si asi zasloužil krabičku, nejsou to úplně laciné kousky a obaly mohly utrpět.
  Měj se hezky, Hani. Helena

  1. ciculka Post author

   AHoj Helenko,
   box přišel ještě v klasické kartonové krabici, ta byl tedy poškozená. Tentokrát to DPD vůbec nezvládlo…

 2. Stáňa

  Hani, myslím, že tentokrát box obsahoval docela zajímavé kousky (mne nejvíc zaujal kondicionér a krém na opalování). A souhlasím s Helenou, že by si to zasluhovalo balení v krabičce, na mne ta plastová taštička působí hrozně lacině – jak když je t strčené v igelitovém sáčku a navíc opravdu asi obsah pořádně neochrání.
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   mě nejvíce zaujal taky kondicionér a olej od Rituals, což je moje oblíbená značka. Taštička je hodně obyčejná, ale box samozřejmě přišel ještě v klasické krabici, která tedy ale nebyla nijak vycpaná nebo jinak zajištěná.

 3. Lucie

  Ahoj, já bych obsahu dala plný počet bodů. Na rozjasňovačích ujíždím a třpytivý olej od Rituals? Pecka, hlavně na léto. A líbí se mi i taštička.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já na ty rozjasňovače fakt nejsem, ale ten třpytivý olej se mi moc líbí. Taštička je určitě praktická, jen mám z LF už aspoň tři.

 4. Sabina

  Ahoj Haničko, teda tentokrát je to opravdu trefa do černého alespoň za mě. Všechno víceméně využitelné produkty, to jsem zvědavá, co na ně budeš říkat.

 5. Erika

  Ahoj Hani, no a jak se vyřešilo to, že ti minulý měsíc nedorazil box?? To je fakt k naštvání….. , snad se to vyřeší, ideálně co nejdříve a pošlou ještě nějaký bonus!!!
  Rituals je moc fajn, ale na můj vkus je ho všude moc. Má poslední zkušenost z kamenného obchodu na Smíchově nebyla dobrá, možná i proto na něj tak nahlížím. Já mám naopak tuhá mýdla moc ráda, už vlastně od nácti jsem si pořizovala v Botanicusu v Melantrichově ulici krájená mýdla, za šílené peníze. …(dnes je tam tuším Countrylife). ☺♥

  1. ciculka Post author

   Ahoj Eri,
   vůbec, ani se neomluvili, ale aspoň nestrhli peníze z účtu. Já byla v Rituals na Zličíně a tam jsem byla vždy moc spokojená. Skvělé a milé prodavačky, nic nevnucují, dobře vysvětlují.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *