Lookfantastic box: červenec 2023

Krásný den,

nedávno mi dorazil červencový box, na který jsem vlastně už ani netěšila. Prostě musím vyčkat do prosince, kdy mi skončí roční předplatné. Box obsahoval šest kousků a jeden vzorek vůně. Nějakým záhadným způsobem mi z gauče zmizela kartička QR kóde k tomu jejich magazínu, kde je vždy povídání o jednotlivých produktech. Dnes to tedy bude poněkud kratší, nechce se mi to všechno vyhledávat na internetu.

co box obsahuje:

 • tělový olej Skin Relief, Aveeno
 • rozjasňující polštářky na obličej, First Aid beauty
 • ranní sprej na probuzení, This Works
 • Powder Puff Duo, Brushworks
 • sypký pudr, Lottie London
 • Obnovující keratinový komplex pro lesk vlasů, Avant

Jako první je tu olej ve spreji. Jedná se o plné balení (což představuje kromě těch trojúhelníkových polštářků na nanášení makeupu jediné plné balení v celém boxu). oceňuji, že olej je v podobě spreje s celkem příjemným rozprašovačem. Je to určené pro velmi suchou pokožku těla. Olej slibuje výživu a vyhlazení pleti.

O značky First Aid Beauty jsem našla deluxe miniaturu v podobě rozjasňujících polštářků na obličej. Ty slibují exfoliaci, tonizaci, sjednocení barvy pleti a samozřejmě rozjasnění. V balení by jich mělo být deset. Jsem zvědavá, jak mi budou vyhovovat.

This Works přispělo do boxu miniaturou spreje na probuzení a povzbuzení pleti po ránu. Jsem si celkem jistá, že tento sprej už v boxu jednou byl, takže nijak nadšená nejsem. Značka má celé portfolio výrobků, mohli sem dát něco nového.

Brushworks je značka pomůcek na líčení. V boxu je zastoupená poměrně často, mám doma třeba jejich štětce. Tentokrát jsem našla trojúhelníkové polštářky, které se hodí k nanášení sypkých produktů. Ten tvar je zde kvůli praktičnosti, používají se především na konturování a zapudrování očního okolí.

Lottie London je značka dekorativní kosmetiky a v boxu bývá také dost často. Já jsem tentokrát našla miniaturu sypkého pudru. Je bezbarvý. Objem dózy je 5 gramů, takže si myslím, že ho spotřebuji poměrně rychle.

Posledním produktem je kousek na vlasy od značky Avant. O té jsem na blogu psala i samostatnou recenzi, protože je to extrémně předražená kosmetika, která mi vůbec nesedla. Jejich věci stojí tisíce. Plné balení tohoto produktu stojí třeba necelé dva tisíce. Krém má lehkou konzistenci, hodí se na posílení oslabených konečků, vlasům by měl dodávat lesk. Obsahuje aloe vera a výtažky z mořské řasy

Tentokrát byl v boxu i vzorek vůně Idole od Lancome. Je to běžná velikost vzorečku, kterou najdete třeba v časopisech nebo ji dávají parfumérie jako dárek k objednávce, takže nic zásadně významného. Já si vezmu ty vzorky vůní, co mám doma, na dovolenou, abych nemusela tahat celý flakon.

Box je za mě opět průměrný. Avant je předražená kosmetika, která je v boxu hlavně pro to, aby zvedla jeho avizovanou hodnotu. Nejvíce mě zaujaly oboje polštářky, určitě bez problémů spotřebuji i pudr. jak se box líbí vám? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

14 thoughts on “Lookfantastic box: červenec 2023

 1. Helena

  Nic by mě neurazilo, ale nadšením bych taky neskákala…
  Hani, děkuji, že jsem mohla do boxu nakouknout a přeji příjemný den. Helena

 2. Lucie

  Ahoj, obsah jako takový se mi docela líbí, ale vzhledem k ceně žádná sláva. Jsem vážně ráda, že jsem předplatné zrušila.

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   já to taky zrušila a už jen čekám, až to dojede. Každý měsíc jsem přesvědčená, že jsem udělala dobře.

 3. Siraelxy

  Mně se obsah líbí. Jediné co posílám dál je houbička na pudr – mimochodem, máš u něj špatnou fotku :-)) Dokonce i ten ranní sprej mi nevadí, i když ta vůně aukalyptu je síla 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *