Lookfantastic box: červen 2022

Krásný den,

tentokrát mi box přišel bez problémů a včas, ale já trochu nestíhám, takže vám ho představuji až dnes. Krabice má duhové zbarvení a uvnitř je zase tradiční brožurka. Box obsahuje klasicky šest kousků a jejich hodnota by měla být více než 1500 Kč.

co box obsahuje:

 • náplasti na akné, Disciple
 • micelární voda, Nuxe
 • melounový tělový peeling, Bubble T
 • rozjasňující pleťový peeling, Gatineau
 • gel na obočí, Eyeko
 • třpytivé sypké stíny, Lottie London

O náplastech na akné jsem věděla už z minulého boxu a vlastně je to pro mě asi ten nejméně atraktivní produkt, i když se mi rozhodně hodí:-D Náplasti obsahují kyselinu salicylovou, která pomáhá s hojením. Hodí se i jako ochrana před infekcí.

Velkou radost mám z micelární vody Nuxe, která je z řady Very Rose, Už jsem z ní měla nějaké kousky a byla jsem z nich nadšená, tak doufám, že se moje pocity nezmění ani zde:-) Jak už název naznačuje, obsahuje růžovou vodu, jež je známá svými skvělými účinky na pleť.

Tento tělový peeling je veganský, má sladkou melounovou konzistenci a měl by mít jemnou konzistenci a celkově být šetrný. Tělové peelingy používám pravidelně, určitě se mi doma neztratí. Meloun jako parfemaci v kosmetice sice nevyhledávám, ale samozřejmě to bez problémů spotřebuji.

Druhým peelingem v balíčku je Radiance Gommage od pro mě neznámé značky Gatineau. Peeling by měl obsahovat olejové enzymatické exfoliátory, kde byste měli najít i kyselinu glykolovou, jablečnou mléčnou, hyaluronovou a také vitamin C. Vše to zní skvěle, ráda ho vyzkouším.

Gel na obočí od značky Eyeko se bude určitě hodit. Já si kupuji úplně obyčejný v Avonu a zatím jsem s ním nejspokojenější:-) Eyeko dělá i zabarvené gely, já mám ale ten průhledný, což je dobře, aspoň mě nemusí trápit správný odstín.

Poslední produktem v boxu jsou oční stíny s práškovou konzistencí. Jsou od značky Lottie London a vlastně se jedná o třpytivé glitry s neuvěřitelnou pigmentací. Mám odstín Golden Hour, což je krásná tmavě zlatá.

Celkově jsem s boxem spokojená, myslím, že se hodně povedl. Těším se na micelárku i oba peelingy, to je prostě moje:-) Který produkt nejvíce zaujal vás? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

16 thoughts on “Lookfantastic box: červen 2022

 1. Helena

  Ale jo, určitě je vše použitelné!
  Ty nás budeš jistě o kvalitách nových kousků informovat.
  Hani, měj hezký den. Helena

 2. Stáňa

  Já se vždycky ujistím, že tyhle boxy pro mne nejsou, protože bych tu kosmetiku zhusta neocenila. Ale pro tebe – kosmetickou nadšenkyni musel být tenhle box myslím zajímavý.
  Hezký den

 3. Lucie

  Ahoj, já bych byla spokojená, sice by v jednom boxu nemusely být dva peelingy, ale budiž. U gelu na obočí bych kvitovala transparentní odstín, ten sedne všem.

 4. Šárka

  Mockrát jsem si chtěla box předobjednat, ale pak si vždy řeknu, co s těma produktama, co nevyužiju, raději koupit konkrétní věc. Ale mor ráda na příspěvky s boxíky koukám 🙂 Hezké dny, Šárka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *