Lookfantastic box: červen 2020

Krásný den, 

na nový lookfantastic box jsem se moc těšila, mám moc ráda různé krabičky krásy. Tentokrát ale přišla o něco menší krabice, ze které se vyklubala překvapivě pěkná toaletní taštička, která nahradila klasickou krabici. Taštička je pěkná, je z průhledného plastu, takže se hodí i do vlhkého prostředí.

co box obsahoval:

 • plátýnková maska Aroma Blend, Shangpree
 • sprchový gel, Molton Brown London
 • balzám na rty, Ultrasun
 • krém na opalování, Polar
 • kartáč, Glow
 • maska na vlasy Everything Mask, Josh Wood Colour

Plátýnková maska je od korejské značky Shangpree. měla by být hydratační a vypadá to (podle obalu), že by mohla obsahovat výtažky z růže. Plátýnkové masky mám moc ráda, používám je pravidelně. Myslím si, že tato mě nezklame, s těmi korejskými mám velmi dobrou zkušenost.

O sprchovém gelu jsem věděla z prospektu z minulého boxu (tentokrát zde žádný prospekt není, škoda). Značku Molton Brown London znám z britských drogérií, ale nikdy jsem ji sama nezkoušela. Mám variantu Coastal Cypress & Sea Fennel, což je moc pěkná svěží mořská vůně. Má až takový trochu pánský nádech.

Balzám na rty má SPF 30, což je skvělé. Já jsem hodně citlivá na sluníčko a hned se spálím. Rty si vždy chráním také, protože jdou spálit opravdu snadno.

Krém na opalování s SPF 50 mi udělal radost, protože nižší faktory si nekupuji (ne že by mi to pomohlo, stejně se vždy spálím, i když se vůbec neopaluji). Značku Polar moc ráda vyzkouším, třeba mi konečně pomůže.

Kartáč Glow je nějaká obdoba tengle teezeru, ale je to taková menší verze. Hezky se mi vejde do dlaně a češe pěkně. Líbí se mi mátově zelená barva. Chtěla bych si ho nechat, ale nějak mi kolem něj krouží mamka, takže o něj asi přijdu:-)

Maska na vlasy Everything Mask je pravděpodobně určena na barvené vlasy, měla by podporovat výdrž barvy. Je také určená pro hlubokou výživu. Na vlasech by měla být pět minut a pak se má klasicky smýt. Určitě ji ráda vyzkouším, zrovna mám čerstvě obarvené vlasy, neboť jsem konečně byla u kadeřnice:-)

S obsahem boxu/taštičky jsem moc spokojená, zase vše využiji. Líbí se mi, že je prakticky laděný na léto, protože je svěží gel, opalovací přípravky, kartáč na vlasy a maska na podporu barvy vlasů (v létě vždy dostávají zabrat).

Jak se obsah líbí vám? Který produkt vás zaujal nejvíce? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Lookfantastic box: červen 2020

 1. Lucie

  Ahoj, box se mi líbí komplet, všechny produkty plně využitelné na léto, včetně krásné taštičky, ta mně spolu s kartáčem zaujala nejvíc, mám ráda tyhle průhledné taštičky hlavně na cestování, kdy mám přehled o obsahu a nemusím se v nich nijak moc přehrabovat:)

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   přesně, na cestování je to hodně praktické. A jak je plastová, tak je to super třeba i na pláž, protože to člověk snadno omyje od písku.

 2. Stáňa

  Podle mne hodně dobrý box. Já nejsem zas až tak moc na kosmetiku, ale z tohoto boxu bych využila fakt všechno. A taštička místo krabičky je fajn nápad.

  1. ciculka Post author

   Ahoj, taky mi přijde, že se box mimořádně vyvedl. Taštička mi udělala radost, protože je to takový produkt navíc, který využiji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *