Lookfantastic box: březen 2023

Krásný den,

v březnu mi opět přišel nový LF box. Já jsem už ukončila předplatné, ale měla jsem původně objednané to roční, takže mi teď doběhnou ještě všechny boxy až do prosince. Březnový box je pořád ekologicky balený, neobsahuje klasickou brožuru, je ze jen kartička s QR kódem, kde se po nahrání objeví elektronická verze jejich časopisu. Navíc byl v boxu vzorek vůně Black Opium od Yves Saint Laurent.

co box obsahuje:

 • Plump & Glow Hydrating Mist, Emma Hardie
 • Perfect Night´s Sleep Overnight Facial Cream, Neom
 • Paletka stínů, Wet n wild
 • Rozjasňovač Rose All Day Hightlighter, Physicians Formula
 • gumičky, Invisibobble
 • Smoothing Body Lotion, First Aid Beauty KP

Jako první jsem vybalila malou pleťovou mlhu od Emmy Hardie. Ta je určená k rozjasnění a hydrataci. Obsahuje kyselinu hyaluronovou a aloe vera. Mlha má celkem příjemnou parfemaci a pohodovou střičku, takže mi zatím vyhovuje.

Noční krém od značky Neom slibuje úžasnou pleť hned po probuzení. Měl by posilovat pleť, obsahuje ceramidy a kyselinu hyaluronovou. Bojuje s unavenou a nehydratovanou pokožkou. Vše zní skvěle, noční krém mi zrovna došel, tak se na něj rovnou vrhnu.

Značku Wet n wild znám a mám moc ráda. Doma mám jejich poměrně legendární paletku, kde jsou krásné zelené odstíny. Kdysi jsem ji kupovala ještě v Británii, doma byla těžko sehnatelná. V boxu byla varianta s teplými hnědými a vínovými odstíny.

Dekorativní kosmetika je zastoupena ještě jedním produktem, opět je to kousek od mé oblíbené značky, tentokrát Physicians Formula. Rozjasňovač mám jeden už doma a je moc fajn, i když já zrovna nejsem největší spotřebitel tohoto typu produktu.

Fakt maličkost představuje sada gumiček do vlasů. Z tohoto produktu nejsem nijak odvařená, v boxu byl už několikrát a jsou to prostě obyčejné gumičky. Já je nijak nemiluji, mám raději jiný typ.

Jako poslední tu je opravdu malá miniatura tělového krému. Balení obsahuje pouze 28,3 gramu, takže mi to vystačí na namazání max. jedné nohy. Jedná se o zjemňující tělové mléko, které by mělo hydratovat. Ráda ho vyzkouším, ale je ho opravdu málo.

Co se týče obsahu, za mě je to zase průměr. Je tu mlha, krém a paletka, které se mi líbí. Na opačném spektru se nachází gumičky, tělový krém a také rozjasňovač, který já úplně nevyužiji. Jak se obsah líbí vám? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

12 thoughts on “Lookfantastic box: březen 2023

 1. Helena

  Hani, myslím, že to je jako vždycky. Z nějakého kousku jásáš, z dalšího trochu méně…
  Ten rozjasňovač vypadá efektně, paletka se mi taky líbí!
  Měj příjemný den. Helena

 2. Stáňa

  Hani, já bych asi nejvíc ocenila noční krém, paletku a asi i ten tělový krém a mlhu. Rozjasňovač nepoužívám, i když mu musím přiznat, že vypadá hezky, a pokud jde o gumičky, tak tyhle nemám ráda ani trochu. A přijde mi, že kromě paletky a rozjasňovače jsou to samé miniauturky, což se mi zdá trochu málo
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   s těmi miniaturkami máš pravdu. Já jsem už ukončila předplatné, ale dobíhá mi až do prosince…

 3. Lucie

  Ahoj, nejvíc bych byla nadšená z rozjasňovače a nočního pleťového krému a mlhy, zbylý obsah by mě vesměs nezaujal.

 4. Sabina

  Ahoj Haničko, noční krém, rozjasňovač a mlha za mě super, zbytek mě příliš nenadchnul ač paletka vypadá velmi využitelně je to obsah, který je barevně v každé druhé.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   já mám doma jinou paletku od této značky a je skvělá. Už ji mám téměř spotřebovanou, protože tam jsou moje oblíbené zelené odstíny.

 5. Siraelxy

  Mně se obsah líbí. Beru to z pohledu té, co střádá to co nevyužije do mystery boxů pro dceru, snachu, neteř…hrozně mě to baví. Takže mám návrh – co nevyužiješ můžeme swapnout…za knihu nebo kosmetiku, kterou nevyužiju já ( ano i takovou mám :-))

 6. Erika

  Ahoj Hani, což o to, mě by se obsah asi líbil. Tyto gumičky do vlasů také nevyhledávám, ale např. z rozjasňovače bych byla „nadšená“. Tělový krém je teda zklamání, myslím tím to mini balení, ani značku vlastně neznám. Třeba to příští měsíc „vynahradí“. ☺♥

  1. ciculka Post author

   Ahoj Eri,
   já na ty rozjasňovače moc nejsem. Mám jich doma několik a mám pocit, že myslím si, že mi ta zásoba vydrží do konce života.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *