Limitovaná edice LFB: Estée Lauder

Krásný den,

když mi do emailu přišla nabídka na mimořádný box s kosmetikou Estée Lauder, myslela jsem si, že si ho neobjednám. Ale pak jsem se podívala na obsah a zjistila jsem, že je tam i velmi povedený krém Revitalizing Supreme Global Anti-aging Cell Power Creme. Ten jsem už jednou měla a byla jsem z něj nadšená, takže jsem se rozhodla, že za cenu krému si objednám celý box, kde je celkem šest produktů od EL.

co box obsahuje:

 • Advanced Night Micro Cleansing Foam
 • Micro Essence Skin Activating Treatment Lotion
 • Advanced Night Repair Serum
 • Advanced Night Repair Powerfoil Mask
 • Revitalizing Supreme Global Anti-aging Cell Power Creme
 • Advanced Night Reapir Eye Supercharged Complex

Velkou radost mi udělala čistící pěna Advanced Night Micro Cleansing Foam, která má šetrně odstraňovat makeup a pleť hloubkově čistit. Neměla by se dostat do očí a na smývání se má používat teplá voda. Tyto produkty mám celkově ráda a rozhodně ho využiji.

Esence v mlíčku Micro Essence Skin Activating Treatment Lotion by měla posilovat pleť a zároveň ji rozjasnit. Pět až šest kapek si rozetřeme v dlani a pak aplikujeme na obličej. Měli bychom je roztírat od středu k okraji obličeje. S tímto typem produktu nemám zkušenost, takže ráda vyzkouším.

Ikonickým produktem této značky je bezesporu Advanced Night Repair Serum, a proto jsem opravdu ráda, že dali i malé balení (7 ml) i do tohoto boxu. Já jsem už jednou sérum měla a myslím, že je spíše pro starší pleť, takže ho možná (ale opravdu jen možná) dám mamce. Jinak se tedy jedná o posilující sérum, které bychom měli používat ráno i večer na vyčištěnou pleť před aplikací další péče.

Plátýnková maska Advanced Night Repair Powerfoil Mask vypadá taky zajímavě. Jsem zvědavá, jestli bude nějaký rapidní rozdíl mezi touto high end značkou a těmi drogérkovými. Pleť by měla být osvěžená a omlazená. Maska má dvě části a měla by se používat jednou týdně večer. Dokonce doporučují dávat nejdříve spodní a poté horní část. Maska by měla být na obličeji 10 minut a poté by se zbytek séra měl vmasírovat do pleti.

Mým oblíbeným krémem je rozhodně Revitalizing Supreme Global Anti-aging Cell Power Creme, s kterým mám dobrou zkušenost. Krém obsahuje výtažky z moringy a pleť by pak měla být naducanější a jemné linky by měly být vyhlazené. Já s tím celkem souhlasím, krém mi opravdu vyhovoval. je určený na ráno i večer, já ho ale používala jen večer.

Posledním kouskem v boxu je oční krém Avanced Night Reapir Eye Supercharged Complex, který je ze stejné řady jako sérum. Oční krém se rozhodně hodí. tento by měl být lehký, gelový, bojuje s otoky pod očima a tmavými kruhy. Měl by dokonce hydratovat 24 hodin a bojuje také se škodlivými vlivy prostředí a ovzduší. Měl by se nanášet až po séru, poté by měl přijít hydratační krém.

Celkově jsem s boxem moc spokojená. Líbí se mi složení produktů, protože dohromady to dává ucelenou denní rutinu. Myslím si, že bych pak mohla sepsat i recenze na další produkty, které jsem ještě nevyzkoušela. Chtěli byste? Jakou máte zkušenost s touto luxusní značkou? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

4 thoughts on “Limitovaná edice LFB: Estée Lauder

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   je to docela dost drahá high end značka, takže recenze určitě budou, protože než si člověk koupí něco tak drahého, je fajn něco o tom vědět. Mně je už 32, tak musím trochu o pokožku pečovat:-)

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáňo,
   já jsem měla pár kousků, které jsem kupovala na Dnech Marianne před rokem. S pleťovým i očním krémem jsem byla opravdu spokojená, tak jsem zvědavá na ty další kousky. Určitě zase udělám nějakou recenzi:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *