Limitka Exotic Party od Isany – recenze

Krásný den,

jak jste mohli sami vidět v článku o kosmetických novinkách, v Rossmannu jsem si pořídila dvě jejich limitované edice od značky Isana. Zaujala mě spíše letní kolekce Exotic Party, ze které jsem si koupila cukrový tělový peeling a plátýnkovou masku.

Plátýnková maska Exotic Party

Tato maska obsahuje kyselinu hyaluronovou, výtažky z vanilky a kokosový extrakt. Slibuje intenzivní hydrataci a zvlhčení pleti a má mít okamžitý vyhlazující efekt. Plátýnko je takové klasické, parfemace je především kokosová. Maska je na pleti moc příjemná, dobře jsem s s ní odpočinula, ale stejně jako u předchozí limitky jsem měla takový divný pocit po sundání – přišlo mi, že struktura pleti je mnohem výraznější.

Cukrový peeling Exotic Party

Tělový peeling se ukrývá v klasické plastové dóze se šroubovacím víčkem. Obal je plně funkční, navrchu byla ještě ochranná krytka. Peeling má mít (podle etikety) exotickou vůni frangipani a kokosu, já cítím tedy hlavně ten kokos. Jedná se o klasický cukrový peeling, který je dostatečně napuštěný olejem. Je určitě hrubší, ale já to mám občas ráda. Zbytečně nevysušuje, funguje dobře, ale na těle se vůně zrovna moc dlouho neudrží.

Rozhodně mi přijde mnohem lepší ten peeling, kde jsem dostala přesně to, co jsem čekala. Masky umí Isana i mnohem lépe, tak doufám, že další limitka bude lepší. Máte rádi vůni kokosu v kosmetice? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

12 thoughts on “Limitka Exotic Party od Isany – recenze

 1. Stáňa

  Hani, škoda, že čtu článek až teď – dopoledne jsem probíhala Rossmannem, mohla jsem si peeling vzít, nějaký by se mi hodil. Spěchala jsem, tak jsem tentokrát neokukovala novinky. Kokos mi v kosmetice nevadí, tak bych ho docela brala.

 2. Lucie

  Ahoj, já jsem z téhle limitky neodolala tělovému spreji a spreji na vlasy, zatím jsem je nezkoušela, ale vůně se mi zdá fajn, tak myslím, že použitelné budou.

 3. Helena

  Hana, kokos nijak zvlášť nemusím, ani v jídle ani v kosmetice. Výjimkou je snad jen čerstvý. Proto bych po téhle limitce určitě nesáhla.
  Měj hezkou sobotu, Helena

 4. Sabina Nováková

  Ahoj Haničko,tenhle peeling jsem měla, ale smrděl mi, jinak byl moc fajn 😀 Já kokos můžu, ale tady jsem ho vůbec necítila spíš to smrdělo jako nějaká modelína.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *