Líčení v odstínech moře

Toto líčení je inspirované novými očními stíny od značky Oriflame. Jsou z kolekce Very me a mají krásné odstíny moře. Na tmavých očích, jako mám já, vypadají dobře, nebojte se jich, i když to není Vaše typická barva:-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jako základ na celou pleť jse použila BB krém Anew Vitale od značky Avon. Důkladně jsem ho rozetřela po celém obličeji a krku. Má velmi pěknou světlou barvu, která se krásně přizpůsobí odstínu mé pleti. Na kruhy pod očima jsem použila paletku korektorů Catrice Allround Conclear. Z ní jsem si vybrala ten nejsvětlejší odstín a vklepala jsem ho do očního okolí. Vše jsem lehce zafixovala pudrem Rimmel Stay Matt O1.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na oči jsem použila duo očních stínů od značky Oriflame Very me v odstínu Deep Green. Pro aplikaci očních stínů jsem zvolila štěteček od značky Essence. Oko jsem orámovala linkou od značky Catrice v krásném modrozeleném odstínu, který přirozeně koresponduje s barvou očních stínů. Na řasy jsem použila řasenku Rimmel Scandaleyes.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tváře jsem lehce poprášila tvářenkou Avon a značku Avon jsem použila i na rty. Ty jsem celé vybarvila jen příjemným balzámem na rty z edice Color Trend.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jak se Vám líbí toto jednoduché líčení? Máte zkušenost s některými z použitých produktů? Napište mi:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *