Levandulové potěšení do sprchy od Oriflame

Krásný den, 

již před delší dobou jsem si kupovala sadu sprchového gelu a tělového peelingu od Oriflame z řady Love Nature. Sada mě vyšla na nějakou cenu okolo stokoruny, v katalogu ji ještě najdete. Oba výrobky se dají koupit i samostatně.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sprchový gel s levandulí, Love Nature, Oriflame

Na první pohled vás jistě zaujme velmi povedený design obalu. Lahev je plastová, má klasické odklápěcí víčko, se kterým se dobře pracuje a nehrozí ulomení nehtu. Líbí se mi jemný přírodní design etikety. Před prvním použitím je tam pojistka, kterou v pohodě odlomíte a pak se dá víčko otevřít. Lahev je průsvitná, sprchový gel má krásně fialovou – levandulovou – barvu a víčko je trávově zelené. Musím říci, že se mi ta kombinace zelené s fialovou moc líbí a vše působí harmonicky. Vůně produktu je intenzivní, ale nebolí z ní hlava, jak by se u levandule mohlo někdy stát. Nepůsobí nijak chemicky, je hodně autentická, jako sušená levandule v pytlíčku ve skříni. Konzistence je klasicky gelová, sprcháč dobře pění a nijak nevysušuje.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

pojistka

pojistka

pojistka

pojistka

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sprchový peeling na tělo s levandulí, Love Nature, Oriflame

Peeling se ukrývá v tubě, která stojí na víčku. Opět je zde velmi povedená zeleno – fialová kombinace. Víčko je odklápěcí a dobře se s ním manipuluje. Tuba je měkká, takže peeling se dá snadno vytlačit ven. Konzistence je gelová, parfemace je úplně stejná jako u sprchového gelu. Co se týká hrubosti, jedná se spíše o jemnější záležitost. zrníček je dost, ale nejsou nijak drsná. Proto se tento peeling hodí i na každodenní použití, nijak vám nepoškodí pokožku. Pokud jste zvyklí na solné nebo cukrové peelingy, tak vám tento levandulový nebude vyhovovat.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Oba produkty jsem používala ráda a oba jsem už dodělala, takže je potkáte brzy v článku o vypotřebovancích. Z hlediska funkčnosti se jedná o zcela průměrnou záležitost, které ale nemám moc co vytknout. Jelikož ráda používám peeling při každém sprchování, tak mi nevadí jeho určitá jemnost. Klidně bych si celý set koupila znovu.

konzistence

konzistence

Máte rádi vůni levandule? Vyzkoušeli jste již tento set? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *