Lesky na rty od Fenty Beauty

Krásný den,

na dnešek tu mám pro vás malou recenzi sady lesků na rty Glossy Posse od americké značky Fenty Beauty, za kterou stojí zpěvačka Rihanna. Opět jsem je kupovala v akci ve výprodeji na eshopu Sephory. Momentálně jsou v akci za 599 Kč, takže můžete pěkně utrácet:-)

Jedná se tedy o sadu čtyř minilesků, kde každý má objem 5,5 ml, což mně třeba v pohodě stačí, protože produktů na rty mám doma dost. Všechny čtyři odstíny jsou s lehkým shimmerem. Lesky mají docela zajímavé obaly. Víčko je ve tvaru pětiúhelníku. Aplikátor je hodně veliký a má jen krátkou tu tyčinku, což mi úplně nevyhovuje. Myslím si, že takto veliké aplikátory určitě tenkým rtům sedět nebudou.

V sadě mám tedy čtyři odstíny – Cake Shake, Baby Brut, Taffy Tease a Ruby Milk.

Ruby Milk – nejsytější odstín, taková skoro fuchsiová růžová

Taffy Tease – svěží meruňková, podle mě má nejméně třpytek

Baby Brut – jemná narůžovělá, hodně světlá

Cake Shake – lehce bronzový odstín se stříbrným třpytem, hodně vynikne na opálené pleti

Lesky velmi intenzivně voní. Parfemace by měla obsahovat vanilku a broskev a je to klidně možné, je to prostě dost sladká vůně, docela bych se obešla i bez ní. Po nanesení nijak zásadně nelepí a výdrž je průměrná, odpovídá prostě výdrži lesků. Na internetu se píše, že ve složení by mělo být i bambucké máslo, což je rozhodně plus.

Já jsem s lesky celkem spokojená. Asi bych byla raději, kdyby voněly méně a měly by menší aplikátor, ale jinak je to vše v pohodě a ráda je používám. Zde asi záleží jen na vás, jestli chcete něco od této high end značky. Zcela jistě seženete i levnější lesky v drogérii.

Znáte značku Fenty Beauty? Máte rádi lesky na rty? Jaký odstín se vám líbí nejvíce? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

14 thoughts on “Lesky na rty od Fenty Beauty

 1. Helena

  No, i když my tahle malá balení docela vyhovují (vejdou se fakt všude), voňavé lesky nemusím a ten aplikátor, to bych vypadala jako nepovedený klaun.
  Já tedy ne!
  Ale ráda jsem si je u tebe prohlédla, Hani.
  Měj hezký den! Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   taky mám ráda malá balení, ale musí mi to sedět. Dneska jsem se malovala miniaturou řasenky a to fakt nešlo.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Hani,
   já jsem naopak spíše lesková než rtěnková, i když rtěnek mám doma opravdu požehnaně:-D Měj se hezky!

 2. Štěstí v mém životě

  Lesky mi vždy dost vysušují rty, takže je používám sporadicky, ale uvedené odstíny se mi líbí velmi, cena již méně :-).
  Krásné dny.

 3. Lucie

  Ahoj, odstíny se mi líbí, ale ta cena i v akci mi přijde tedy hodně vysoká. V drogerkách je výběr lesků na rty taky celkem bohatý a ty ceny jsou někde jinde.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   nebudu tvrdit, že je cena nízká, i když si tedy vydělím šest stovek čtyřma…V lednu jsem ale měla potřebuje vyzkoušet, tak jsem ráda, že je mám:-)

  1. ciculka Post author

   Ahoj Leni,
   ten meruňkový odstín jsem si v posledních týdnech hodně oblíbila a nosím ho opravdu často. Do práce jdu ještě příští týden a pak od pátku budu mít už dovolenou a přiznám se, že se na ni moc těším:-)

 4. Stáňa

  Já lesky používám minimálně. Tyhle nevypadají špatně, ale pokud bych si chtěla s nějakým leskem po čase zaexperimentovat, tak by to asi nebyla sada a navíc s takovou cenu. Jinak je mi ale ale sympatické malé balení – aspoň se dá střídat víc odstínů a nehrozí, že načaté kousky zestárnou nedopotřebované.
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   je pravda, že jednotková cena za jeden lesk není tak staršná, ani ta gramáž není vlastně tak malá, ale celková částka před slevou je už fakt přehnaná. Jinak si taky dělám naděje, že je zvládnu spotřebovat:-D

  1. ciculka Post author

   Ahoj Eri,
   pro mě je to taky první zkušenost a zatím jsem vlastně spokojená, lesky jsou dobré a příjemné:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *