Lesk na rty a tvářenka Bambi od Essence – recenze

Krásný den,

minulý měsíc jsem na eshopu notino sehnala několik výrobků z nové Disney kolekce od značky Essence. Dnes bych vám ráda představila první dva. Jedná se o lesk na rty a tvářenku řady Bambi. Na notinu najdete i další kolekce a jejich ceny jsou moc příjemné.

Lesk na rty pro zvětšení objemu rtů Bambi

Lesk na rty je v krásné papírové krabičce, která má design s kolouškem. Papír je hodně kvalitní a celkově se obaly produktu velmi povedly. Lesk samotný má klasickou plastovou tubu s příjemně měkkým aplikátorem. Lesk obsahuje kyselinu hyaluronovou a vitamin E, což je vždy jen dobré. Je to lesk na zvětšení objemu, takže na rtech jemně pálí. Odstín Bambi je velmi jemná meruňková barva, která je asi o odstín světlejší než moje přirozená barva rtů. Bála jsem se toho pálení, ale není tak děsné jako u jiných produktů, takže mi to ve finále nijak zásadně nevadí. Na rtech je lesk velmi příjemný a ráda ho nosím.

Tvářenka s rozjasňovačem Bambi

Tvářenka má stejně pěknou krabičku z velmi kvalitního papíru, i zde je motiv kolouška Bambiho. Samotná tvářenka je ze silného papíru a má magnetické zavírání. Uvnitř je praktické zrcátko. Odstín se jmenuje Nature a je jedná se o velmi přirozenou hnědou s lehkým leskem. Tvářenka se dá používat i jako rozjasňovač, ale já jsem tak světlá, že ji mám spíše jako bronzer:-D Intenzita je taková nižší střední, což mi vyhovuje, protože se to dá vrstvit. Na tvářích mi vydržela bez problémů šest hodin, po osmi se začala trochu vytrácet, ale pořád byla znatelná.

Tato kolekce má moc hezké a lákavé obaly. Oba produkty mě nijak nezklamaly, lesk na rty asi používám raději, jsem prostě lesková:-) Jak vás zaujala tato limitka? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Lesk na rty a tvářenka Bambi od Essence – recenze

 1. Sabina

  Ahoj Haničko, na první dobrou mě to nezaujalo vůbec. Přeci jen teď ty značky chrlí jednu limitku za druhou obzvláště na pohádkové motivy. No dle recenze vypadají oba produkty lákavě, ale jak lesky tak bronzery v arzenálu mám.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   já jsem tady nečekaně podlehla vábení obalů, ale naštěstí i ty samotné produkty jsou moc příjemné.

 2. Lucie

  Ahoj, mám doma lesk a používám ho ráda, já mám celkově ráda různé produkty na zvětšení objemu rtů, ne, že by tak převratně fungovaly, ale hlavně na léto mám ráda ten lehce pálivý, brnivý pocit na rtech. Tvářenka vypadá taky hezky, ale vzhledem k počtu tvářenek, které doma mám ji asi nijak zásadně nepotřebuji.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já mám ty zvětšovací lesky taky ráda, ale zase nesmí pálit až moc, to nedávám. Měla jsem jeden krásný lesk od Catrice, ale byl tak extrémně pálivý, že jsem ho musela poslat dál. Ta tvářenka by podle mě vynikla ještě více, kdybych byla opálená, ale to se asi hned tak nestane…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *