Leden 2023

Krásný den,

první měsíc tohoto roku byl neuvěřitelně hektický a já mám jen pár fotek. Musela jsem absolvovat jedno školení k projektům a další dvě s i docela těžkými závěrečnými testy (celkem 8 testů) ohledně maturit. Volného času mám fakt málo a o víkendu jsem docela dost mrtvá.

Hned v pondělí 2. ledna jsem vyrazila ke kadeřnici. Od ní jsem šla pěšky podél rybníku Obora, kde je hezká pěší zóna.

Lakovací okénko – světlý třpytivý Catrice, béžový se shimmerem Gabriella Salvete, červená Enui Nails, světle růžová Avon, fialový Avon

Jestli se něco v lednu povedlo, byly to dva hráčské večery. Hrálo se hodně her, ale prim měly Legendy západu. To je fakt skvělá deskovka, vřele doporučuji. Byla jsem moc ráda, že se nám povedlo se takto sejít. Já si u toho vždy vyčistím hlavu.

Měla jsem doma ještě dost bílků, tak jsem upekla jednoduchou bílkovou roládu, namazala ji džemem a tvarohem. Fakt se mi povedla, musím se pochválit.

V lednu jsem byla i v divadle na představení Yentl. Opět se jedná o návštěvu v rámci Klubu mladého diváka. Vzala jsem s sebou i mamku a předtím jsem si zašly do našeho oblíbené Smoo Café, kde jsem si jako pozdní oběd dala sýrovou pomazánku a půlku koláčku (mamka měla druhou).

V práci se sice topí, ale je fakt zima. Momentálně nosím denně nějaký rolák, nemohu si dovolit nastydnutí.

Předposlední lednový pátek jsem byla na skok ve Smoo café. Uvnitř bylo pln, musela jsem sedět venku, ale tam teda byla zima. Dala jsem si horkou čokoládu, sýrovou pomazánku a džus. Odtamtud jsem pokračovala do Kauflandu na velký nákup.

Jedno pracovní selfie v pátek před druhým kolem voleb. Tematicky jsem k tomu zvolila outfit – flanelovou košili:-)

V pondělí nás odpoledne čekal v práci den otevřených dveří. Nebylo to špatné, přišlo docela dost lidí, to jsem ani nečekala. Byla jsem ale dost unavená, tak jsem si to úplně neužila. Vzala jsem si na sebe nové tyrkysové šaty, které mi přišly ten týden předtím. Poprvé jsem objednávala na About You a z čtyř věcí jsem si nechala dvě. Více bude v samostatném článku o nákupech za leden.

Leden byl dost hektický, ale jsem moc ráda za ty hráčské večery. Tam jsem aspoň přišla na jiné myšlenky. Uvidíme, jaký bude únor. Čeká mě jeden maturitní ples, odjezd na dovolenou, hráčský večer u kolegyně Jany, školení apod. Jaký byl váš leden? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Leden 2023

 1. Helena

  Hani, já si říkám, že to jinak než hekticky snad ani neumíme. Chvilky klidu vykoupené fofrem…
  Snažím se alespoň o malé, hezké chvilky…
  Přeji pohodové dny a ať vyjdou všechny plány. Helena

 2. Stáňa

  Hani, dávala jsem včera dohromady fotky pro podobný článek (ještě musím dopsat text) a jsem na tom podobně – bylo to nějaké hektické, uteklo to jako voda a fotek je málo.
  Hezký den i celý únor, co dneska začíná

 3. Lucie

  Ahoj, pro mě byl leden od 2.1, kdy jsem po vánočním volnu nastoupila do práce jeden velký shon, možná ale i díky tomu relativně utekl. Ta flanelka je moc hezká, odkud ji prosím máš?

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   na košili se mrknu, to bude Tesco nebo Bonprix:-) Leden byl v práci taky k nezastavení, to znám…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *