Leden 2022

Krásný den,

ani jsem nevěděla, jestli mám vůbec psát shrnutí ledna, mám totiž tragicky málo fotek a celkově byl můj leden neuvěřitelně nudný (především pracovní) měsíc. Leden je pro mě vždy náročný pracovně, protože se uzavírá klasifikace, je hrozně moc papírování. Také nám končí jeden projekt a hned v únoru začíná další, takže s kolegyni finišujeme závěrečnou zprávu a zároveň řešíme nové aktivity.

lakovací okénko – růžové a třpytivé Catrice, jemná růžová Oriflame, světlá šedobéžová Catrice, tmavší hnědobéžová Avon

Pro velký úspěch jsem zase pekla tvarohovou štólu. Dělala jsem jednu na Vánoce a další hned na začátku ledna. Vydržela opět jen pár dnů, je to fakt skvělý recept.

Shakespeare zásadně chce spát hned vedle mě, ideálně mi zabrat levou ruku, na které se mu spí očividně nejlépe.

Vyzkoušela jsem moc dobrou čokoládu Karla, kterou jsem dostala od kamarádky Luci. Byla mléčná, obsahovala ořechy a rozinky. Ty ořechy jsem v pohodě snědla, ani mě moc nedráždily. Byla to mňamka:-)

Byla jsem zase konečně u kadeřnice. Paní kadeřnice má nového pejska Woodyho, který je naprosto božský. Vlasy mám zase světlejší a jak říká táta, už se blížím ke své přirozené barvě vlasů. Podle mě je to trochu zavádějící, tak světlé vlasy jsem měla možná ve školce, pak byly spíše světle hnědé. Každopádně mě ta světlá barva baví. Co na ni říkáte vy? Líbila se vám více tmavší hnědá nebo zrzavá?

Frankie a stuha z jednoho vánočního dárku – to byla zábava na celý večer:-D Opět i jeho nejoblíbenější spací poloha bříškem vzhůru.

Zkoušela jsem nový recept na koláč s ricottou a pomerančem. Byl skvělý, recept bude brzy.

Zkouška nové paletky Ultraviolet od Urban Decay. Líčení jsem vynesla na večeři s kamarádkou Oldřiškou, kde jsem měla naprosto nepřekvapivě opět milované řízečky v parmazánové strouhance.

V lednu bylo i poslední představení v rámci KMD. Hra se jmenovala Jméno a moc se mi líbila. Naštěstí jsem tam neusnula. Bylo mi už hodně blbě a taky jsem byla docela unavená.

Na konci ledna jsem byla pěkně nastydlá, ale chodila jsem do práce. Ve škole máme spoustu pozitivních mezi žáky a bohužel i učitelé dost chybějí. Je to pro nás všechny velmi náročné období. Jak jsem byla nachcípaná, tak jsem vždy neuvěřitelně nateklá v obličeji.

I takto může vypadat můj pracovní stůl. Nebudu vám nic nalhávat, to papírování mě fakt nebaví…

Vyzkoušela jsem tuto čoko tyčinku – studentskou pečeť. Byla výborná. Sehnala jsem ji v akci v Bille asi za 12 Kč.

V lednu jsem také absolvovala dva vzdělávací kurzy, které byly sice moc zajímavé, ale čekala jsem od nich, upřímně řečeno, něco jiného. Myslela jsem si, že budou více zaměřené na didaktickou část. Také tu byl na jeden víkend Petr, mrkli jsme na novou Dunu a posledního Bonda. Víc fotek v telefonu nemám, prostě celkem nudný leden…

Jak vypadal první měsíc nového roku u vás? Jak zvládáte neustálé testování v práci? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Leden 2022

 1. Sabina

  Ahoj Haničko, moje měsíční shrnutí bude k přečtení v neděli. Leden pro mě byl taky dost pracovní a náročný, tři týdny jsem byla nachlazená a nemohla se toho absolutně zbavit, sundala jsem gelové nehty. Každopádně jsem si předepsala dost článků na únor, tak alespoň to nebylo takové hektické.

  Snad budeš mít únor lepší než leden 🙂

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   mě to nastydnutí taky pěkně pronásledovalo. Já myslím, že tě to bude taky bavit bez gelových nehtů, já jsem spokojená:-) Já mám články napsané jen do pátku, pak budu muset zase hezky pracovat:-)

 2. Helena

  Haničko, leden nebyl úplně odpočinkový (když pominu těch pár dní na Šumavě). je hodně náročný na koordinaci, co si večer domluvíme, ráno nemusí platit…
  Ale i my jsme viděli v sobotu posledního Bonda. Líbil se mi.
  Měj pokud možno hezké dny, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   je to teď takové hodně náročné období asi pro všechny… Bond se mi taky líbil, ale ten konec jsem nečekala, trochu jsem to obrečela…

 3. Stáňa

  Hani, teď jsi mne rozesmála, protože včera jsem rozepsala lednové shrnutí a začínám ho velmi podobnými slovy :). My v práci střídáme HO a práci z kanceláře, takže se tolik netestuji (nemluvě o tom, že jsem byla dvakrát týden v karanténě).
  Já taky uvažuji o změně barvy – teď to mám hodně do červena a jsou v tom hrozně vidět odrosty (moje přirozená barva už je šedá :D), tak taky přemýšlím o něčem světlejším. Tobě ta světlá sluší, jsi v ní taková zářivější, ale líbila se mi na tobě i ta tmavší.
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   tvoje měsíční shrnutí jsem četla:-) Já bych byla už pro distanční výuku, tyhle hybridy nebaví už nikoho. Dneska jsme posílali domů tři třídy do karantény. Vím, že média neustále hovoří o tom, že je to jen rýmička, ale zrovna nyní má covid hned několik kolegů a všem je tedy řádně špatně (a samozřejmě za sebou všechna očkování). Červená barva na vlasech je skvělá, ale mám s ní stejný problém – odrosty. Kromě toho se mi vždy i hodně vymývala…

 4. Lucie

  Ahoj, tak přeji, aby únor už byl lepší, pro mě byl leden náročný hlavně co se týče zdravotní stránky. Jinak, světlé vlasy ti hrozně moc sluší, ta se mi na tobě líbí nejvíc a tvarohová štola vypadá dobře, já mám od včera upečené frgály, tak už se těším, až si ke kávě dám.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   s tím zdravím mě to moc mrzí, doufám, že bude vše brzy lepší. Díky, mě ty světlé vlasy taky moc baví:-) Frgály? Ty bych se hned dala:-D

 5. Babilenka

  Hani, světlé vlasy máš moc hezké, ale Tobě sluší všechny barvy. Ty se umíš krásně nalíčit a upravit ! Pro mně byl leden náročný ohledně zdraví, chodila jsem o berli kvůli problémům s kolenem a měla opět komplikovaný zánět průdušek. Snad to bude lepší… Měj se hezky. Lenka
  http://www.babilenka.cz

  1. ciculka Post author

   Ahoj Leni,
   díky moc! S tvým zdravím mě to moc mrzí, doufám, že budeš už v pořádku. Mě teď nějak bolí pata a jsem trochu nastydlá, ale už teď v práci chybí hodně kolegů, učím od rána do večera (stejně jako ostatní).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *