Lakovací okénko – odstín 335 od Rimmelu

Krásný den,

dneska to bude jen taková rychlovka. V červenci jsem si koupila náhodou (šla jsem vlastně jen pro savo) krásný lak na nehty od značky Rimmel. Jedná se o sytě růžovou barvu s vysokým leskem. Je to odstín č. 335 Gimme some of that.

Lak je z edice rychleschnoucích 60 Second Super Shine. Mohu opravdu potvrdit, že je rychleschnoucí a moc hezky kryje. Já mám na nehtech tedy dvě vrstvy, ale jedna by stačila. uschnul do vysokého lesku, schválně jsem na to čekala, než jsem nanesla topcoat od Lorealu.

Jeho výdrž je celkem dobrá. Já normálně myji nádobí, včera večer jsem prala a věšela prádlo, vše bylo v pohodě. Myslím si, že se jedná o krásnou letní barvu. Pro jistotu jsem si ho už minulý týden dala na nehty na nohách a taky dobré.

Jaká je Vaše oblíbená letní barva na nehtech? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

2 thoughts on “Lakovací okénko – odstín 335 od Rimmelu

    1. ciculka Post author

      Ahoj,
      já jsem dlouho nosila gelové nehty, ale loni jsem byla skoro tři týdny doma s těžkou chřipkou a už před nemocenskou jsem se chystala na manikúru. No, ale pak jsem onemocněla, takže jsem nikam nešla. Doma jsem si to musela ostříhat a opilovat sama, protože ty odrosty mě rozčilovaly. Teď se mi umělé nehty vůbec nelíbí, takže mám jen svoje a celkem často je lakuji:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *