Krémy Blue Therapy od Biothermu

Krásný den,

konečně jsem dodělala pleťové krémy od Biothermu a připravila jsem si pro vás recenzi. Já jsem sehnala sadu miniatur ve slevách na elnino, ale tuto značku koupíte v různých parfumériích a na eshopech. Vybrala jsem si denní a noční krém z řady Blue Therapy, která je určená pro hydrataci pleti.

Krémy mají pěkné skleněné balení a oceňuji, že někoho napadlo udělat odlišná víčka, takže se mi denní a noční neplete. Balení obsahuje 15 ml produktu, což je fajn na vyzkoušení.

Denní krém Blue Therapy Accelerated

Tento denní krém má zjemňující účinky, působí proti vráskám a měl by zanechávat plet hebkou. Je určen pro všechny typy pleti. Konzistence je gelovo-krémová, což nesu překvapivě dobře. Nedělá zbytečné hrudky a velmi dobře se vstřebává. Zkoušela jsem ho používat ráno a rovnou potom aplikovat makeup a vše bylo bez problémů. Přijde mi, že pleť je opravdu pěkně hladká a hezká.

Noční krém Blue Therapy Night

Noční krém už má klasickou krémovou konzistenci a je cítit, že obsahuje nějaké oleje, protože zanechává na pleti takový mastnější film. Je hutnější a stačí ho celkem málo. Doře se ale roztírá, sám o sobě se rychle vstřebá, ale je tu ten mastnější pocit, o kterém jsem psala už výše… I tento krém je určen pro všechny typy pleti a měl by působit proti vráskám. Tohoto blahodárného účinku jsem si tedy moc nevšimla, ale krém mi vydržel necelý měsíc, asi by to chtělo více času. Používala jsem ho celkem ráda, ale přiznám se, že znovu si ho asi kupovat nebudu, i když mu nic moc vytknout nemohu.

Jsem moc ráda, že jsem konečně vyzkoušela moji vysněnou značku Biotherm. Už na vysoké jsem měla nějaké vzorky, hodně mě nadchly, ale dlouho jsem váhala, protože je to dost drahá značka.

Znáte pleťovou kosmetiku Biotherm? Jaké krémy vám vyhovují? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

8 thoughts on “Krémy Blue Therapy od Biothermu

 1. Helena

  Neznám, děkuji za představení. Krémy raději moc neměním, už se mi stalo, že změna byla k horšímu…
  Haničko, měj hezký den, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   já jsem nikdy žádnou šílenou reakci neměla, ale už jsem zažila krémy, které mi prostě nesedly. Tady jsem si splnila letitý sen, když jsem si objednala Biotherm.

 2. Eliss

  Ten nápad s odlišnými víčky je super 🙂 Značku Biotherma neznám, nemám s ní žádné zkušenosti. Já používám už několik let jednu značku denního krému, Milk a Honey, a měnit ji nehodlám, jsem s krémem moc spokojená 🙂

 3. Lucie

  Ahoj, značku znám jen z doslechu, ale zatím jsem nic nezkoušela. Na plná balení to kvůli cenám asi moc nevidím, ale tahle menší by mě lákala.

 4. Stáňa

  Já značku Biotherma znám taky jen podle jména. A taky u krémů oceňuju odlišné balení denního a nočního krému. Mám teď krémy od YR a ty mají zcela totožné dózičky, které se liší jen drobným nápisem denní nebo noční. Do koupelny lezu zamozřejmě bez brýlí, takže na ty nápisy samozřejmě nevidím…
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   já jsem na Biotherm vždy koukala při různých nákupních akcích, jako jsou třeba Dny Marianne. Nikdy jsem si nakonec nic nekoupila. Já jsem docela slepá, nosím čočky (v brýlích vypadám jako učitelka), takže se m hodí, když jsou kelímky trochu odlišné, abych od sebe krémy poznala.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *