Krém na ruce a tělový peeling Naturalis

Krásný den,

dneska se společně podíváme na další dva produkty od značky Naturalis. Já jsem zde na blogu psala už v únoru recenzi na dva tělové peelingy a sprchový gel od této značky. Nedávno jsem si od nich zase objednala dva kousky. Jedná se o krém na ruce s aloe vera a tělový peeling s limetkou a mátou.

Krém na ruce s aloe vera

Krém na ruce má praktické balení, které představuje tuba stojící na odklápěcím víčku. Dobře se s ním manipuluje, takže nehrozí ulámané nehty. Tuba je pěkně měkká, krém se z ní tedy vytlačuje bez problémů, i když jste už na dně. Design je vyvedený v zelených barvách, což koresponduje s tou aloe vera. Popisky najdete i v češtině.

Dírka, kterou vytlačujete krém, je hodně malá, což se mi líbí, protože se dobře reguluje potřebné množství. Krém má velmi nenápadnou parfemaci, je velmi lehká a svěží, přesně to, co očekáváte od aloe vera. Konzistence je hodně řídká, krém se docela rychle vsakuje a nezanechává nepříjemný film. Bohužel ale velmi špatně hydratuje, třeba za hodinu si musím ruce namazat znovu. V rámci současných zvýšených hygienických nároků je podle mě krém nedostačující.

Tělový peeling s mátou a limetkou

Tento tělový peeling jsem doma už měla, ale v jiných parfemacích. Tentokrát mě zlákala zelená barva varianty s limetkou a mátou. Říkala jsem si, že to bude příjemně svěží, ideální do teplých dnů. Sice jsem trochu bála té máty, kterou nemám ráda, ale říkala jsem si, že limetka by to mohla pěkně přebít.

Peeling je v praktické plastové dóze se šroubovacím víčkem. Pod ním se ukrývala ještě ochranná folie, takže při dopravě to nikde nevyteklo. Design obalu se mi moc líbí, myslím, že jsem ho chválila už minule. Peeling je tedy cukrový, krystalků je tam opravdu hodně. Na rozdíl od přechozích variant je tato méně olejová, takže se s ní manipulovalo mnohem hůře. Docela špatně se rozpouštěl, takže jsem pak měla hodně zanesenou vanu. Parfemace byla dost nevýrazná. Na jednu stranu je to dobře, protože mě tam nijak nedráždila ta máta, ale že bych cítila zrovna tu limetku, to se tedy říci nedá.

Z těchto produktů jsem docela na rozpacích. Celkem bez problémů jsem je spotřebovala, ale moc nevyhovovaly, neokouzlily mě a rozhodně jsem si jejich aplikaci nijak neužila. Docela mě to mrzí, protože jsem se na ně opravdu těšila. 

Zkoušeli jste nějaký produkt od této značky? Jak jste byli spokojení? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

8 thoughts on “Krém na ruce a tělový peeling Naturalis

 1. Lucie

  Ahoj, já bych si produkty asi nevybrala už kvůli parfemaci, aloe mám vsugerovanou jako takovou vůni neurazí, nenadchne a co se týče peelingu, tak limetku samotnou nebo v kombinaci s čímkoliv taky nemusím.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já jsem očividně byla naladěná nějak na aloe, protože jsem si s ní koupila tento krém a i krém na ruce z Baley. Limetky mám ráda, ale máta je pro mě nepřítel.

 2. Stáňa

  Mne zajímal hlavně ten krém na ruce, ale recenze moc příznivě nevyznívá. I když já mám pocit, že málokterý krém vydrží časné mytí rukou. Jsem zvyklá si ruce stejně přemazávat několikrát denně. Důležité pro běžné přemazávání přes den pro mne je, aby se krém rychle vstřebal.
  Ten peeling má moc pěkné balení.
  Hezké dny

  1. ciculka Post author

   Ahoj, balení je opravdu povedené, taky se mi moc líbí. Jinak si taky mažu ruce několikrát za den. Dělala jsem to ještě před současnou situací, ale nyní s těmi všemi dezinfekcemi v těch krémech opravdu jedu. Když jdu třeba do práce, tak než dojdu od vchodu ke sborovně v prvním patře, dezinfikuji se 4x. Hrozně mi to vysušuje ruce.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   já měla už několik peelingů, sprchový gel a krém na ruce. Vlastně mě nic z toho úplně nepřesvědčilo o dalším nákupu. Měj se krásně!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *