Kosmetika Vicela

Krásný den, 

už dlouho vám dlužím recenzi na kosmetiku značky Vicela. Já jsem dostala sadu od kamarádky Mileny a když jsem se dívala na internet, tak se tato značka dá koupit na nějakých eshopech a měla by být česká a přírodní. Četla jsem o ní samé pěkné věcí, a proto mě docela dost mrzí, že mi moc nesedla.

co sada obsahuje:

  • pleťový peeling
  • micelární voda
  • noční krém
  • denní krém
  • oční krém

Celkově musím pochválit design všech výrobků. Je hodně jednoduchý, přehledný, vše je popsané česky a vzadu je vždy uvedené složení. Překvapilo mě, že peeling je v lahvičce a ne v tubě, na kterou jsem běžně zvyklá. Také je celkem netypické, že oční krém má stejnou gramáž jako denní a noční.

Peeling

Peelingy já mám moc ráda a většinou s nimi nemám problém. Bohužel tento je hodně zlý, na obličeji mě strašně pálil, rozjel se mi po něm ekzém u rtu. Zkoušela jsem ho používat na několikrát, jestli jsem nebyla jen podrážděná. Ale bohužel ne. Jinak je gelový, má tak akorát velká zrníčka.

Micelární voda

Na začátku jsem s ní moc spokojená nebyla, dost mě trápila při odličování očí a pálila mě na pleti. Nakonec se to nějak zlomilo a mohla jsem ji běžně používat. Ale měla jsem ji hodně velkou spotřebu, větší než u jiných micelárek. Asi není vhodná pro hodně citlivou pleť.

Denní krém

U denního krému jsem se bála už dopředu, protože tuto sadu dostala od Mileny ještě jedna kamarádka a ta mi říkala, že jí denní krém hodně hrudkuje. A co myslíte, že se dělo mně? Přesně to samé! Na pleti hrudkuje, i když jsem ho nanášela v miniaturním množství. Rozhodně na něj nemůžete dát makeup. Přijde mi, že na denní krém je i hodně výživný, hodil by se mi spíše na noční péči. Ještě tam samozřejmě velkou část krému mám, takže ho dopotřebuji na dekolt.

Noční krém

Noční krém je pěkně výživný, hutný. To by mi nijak nevadilo, protože u noční péče to mám ráda. Jenže je tu zásadní problém u aplikace. Jakmile dáte pod krém sérum, tak ho nerozmažete. To samé platí i jen o troše vlhkosti, kterou na pleti máte. Když je obličej naprosto suchý, tak se krém rozmazává o něco lépe, ale je to tam o 5%, takže zase bída.

Oční krém

Asi to nejméně problémové jsem si nechala nakonec. Nejméně mi vadí oční krém. Nedráždí mě, dá se normálně aplikovat a vstřebává se. Nevšimla jsem si tedy nějakých účinků, prostě mám jen namazané okolí očí. Ale ze všech vyzkoušených produktů to je vlastně nejmenší zlo…

No, nejsem z této recenze úplně šťastná, protože mě mrzí, že mi tato kosmetika moc nesedla. Nejen kvůli tomu, že to byl dárek, ale protože se mi moc líbilo, co jsem se o značce dočetla. Znáte Vy značku Vicela? Jaký je Váš oblíbený oční krém? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *