Knižní přírůstky: únor 2018

Krásný den,

asi zjistíte, že jsem opravdu knižní maniak… zatímco se snažím třeba v kosmetice trochu omezit nákupy, tak u knížek vůbec. I když jsem byla půlku února doma na nemocenské, zvládla jsem pořídit docela dost knih.

Kanzelsberger Příbram

Mamka mi došla koupit hned dvě knihy, když jsem byla nemocná. První z nich je novinka od Dana Browna Počátek. Druhou knihou byla velmi očekávaná novinky Hodnej kluk, kterou napsala moje oblíbená autorka Elle Kennedy se Sarinou Bowen. Samozřejmě jsem knihu hned přečetla, padla asi za tři hodiny:-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

z eshopu levne-knihy.cz

Na tomto eshopu jsem udělala opravdu velkou objednávku, protože jsem tam vybrala nějaké knihy pro mamku (měla narozeniny), pro taťku (ten je mít bude) a dokonce i pro kamarádky:-) Část knih a všechna DVD dostanu od rodičů k narozeninám v létě. Já jsem si nechala brožovaná vydání historických romancí Učitel lásky od Robin Schone a Tak se dáma nechová od Loretty Chase. Druhou knihu jsem už zase stihla v únoru přečíst a musím říct, že jsem byla mile překvapená:-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

z databazeknih.cz

Už celkem dlouho sháním knihu Hvězdný prach od Neila Gaimana a jedna paní mi odpověděla na můj inzerát na databázi knih. Povedlo se mi tedy sehnat výtisk z druhé ruky za krásných 35 Kč (+ poštovné:-).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kanzelsbeger Příbram podruhé

Když jsem šla od paní doktorky, kde jsem byla na kontrole, tak jsem se stavila i u nás v Kanzelsbergeru, kde nakupuji hodně často. Měla jsem tam připravené tři knihy. Vyšla novinka od Nory Roberts Opatrné city. Opět se jedná o dvě harlekýnky, které vyšly ale nově knižně v pevné vazbě. Dále se objevila i nová kniha od Stephanie Laurens, která spadá do série o rodu Cynsterů. Jmenuje se Dobrá partie pro Cynstera a už se na ni moc těším. Třetí knihou byla sbírka poezie od Johna Keatse, kterou mi ale zabavil taťka a dostanu již až v červnu k narozeninám.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Řekla bych, že únor byl takový průměrný, co se týká počtu nových knih. Koupila jsem si jednu drahou (Počátek) a docela dost levných (Hvězdný prach, Tak se dáma nechová a Učitel lásky). Kupujete knihy na různých bazarech? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *