Knižní přírůstky: prosinec 2018

Krásný den, 

i v prosinci mi vyšlo pár knih, po kterých mé srdce zatoužilo. Jejich počet ale totálně překonává balíček z nakladatelství Grada, který mi ve spolupráci s nimi přišel. Devět (resp. osm) kousků není moc, ale věřte mi, vánoční dárky to všechno překonají:-D

z nakladatelství Grada – Cosmopolis

Musím říci, že spolupráce s Bárou z Grady je opravdu skvělá. Ona je moc milá a dobře se s ní komunikuje. Jsem moc ráda, že jsem je před několika měsíci oslovila a že se povedlo navázat spolupráci. Tentokrát mi přišlo hned pět kousků a už nyní z nich mám čtyři přečtené:-D Jako první je tu detektivka Tajemství skotské krve z viktoriánského Skotska od českého autora Jana Hrdiny. Jak se mi líbila, se můžete dočíst v samostatné recenzi zde. Další detektivkou je prvotina Liny Bengtsdotter Na okraji. Pro odlehčení tu mám Kavárnu v Kodani Julie Caplin, která pojednává o fenoménu Hygge, a vtipnou knížku Od zítřka budu sexy třicítka z pera Pamely Redmond Satranové. Nakonec mě zaujal titul Žít sama a užít si to, což napsala už v roce 1936 Marjorie Hillisová. 

z knihkupectví Kanzelsberger Příbram

V mém oblíbeném knihkupectví jsem si koupila knihy, které mi vyšly v prosinci a jsou od autorek, jež mám ráda a zde na blogu je pravidelně vídáte. Jedná se o román ze současného Chicaga Mě nedostaneš od Julie Jamesové. Dále tu mám dvě historické romance – Hrdina z hor od Suzanne Enoch a Tajemství flirtu od Sabriny Jeffries. Mamce jsem koupila k Vánocům mimo jiné i Podraz Sandry Brownové. Dostala to k Vánocům, ale ještě předtím jsem to stihla přečíst:-)

Úspěchem je určitě to, že z devíti knih mám přečteno před konce měsíce (píšu tento článek už 29.12.) hned osm kousků:-) To mi udělalo radost. Koupili jste si v říjnu nějakou knihu i pro sebe? A jakou? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

 

2 thoughts on “Knižní přírůstky: prosinec 2018

  1. Stáňa

    Já si knížky spíš půjčuju než kupuju, přírůstky v mé knihovně jsou hlavně dárky. V prosinci to byly dvě knížky k Vánocům (měla jsem je ve svém vánočním článku). A teď v lednu jsem udělala výjimku a koupila jsem si z druhé ruky tři detektivky.
    Z tvých knížek by mne lákalo Tajemství skotské krve a  Na okraj.

    1. ciculka Post author

      Ahoj, taky chodím hodně do knihovny. A dost nakupuji na bazaru. Tam tedy i prodávám, databazeknih.cz je fakt ideální:-) Obě knihy se mi moc líbily, tak snad se k tobě také dostanou:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *