Knižní přírůstky: květen 2022

Krásný den,

i když jsem neměla v květnu moc volná, na knihy jsem si rozhodně udělala čas. Tedy minimálně na jejich nákup:-D Byly Nákupy s Ona Dnes a taky tu mám skvělý balíček ze spolupráce s nakladatelstvím Grada. Opět se jedná o takový mix mých oblíbených žánrů, prostě jako vždy:-)

spolupráce s Gradou

Na nové knihy jsem se moc těšila, přišly až na konci měsíce, takže vám je důkladně představím až v červnu. Pauline Maiová napsala další ženský román, který se tentokrát jmenuje Štěstí hřeje jako slunce. Skříň plná Diora od Natashy Lester se mi moc líbila, a proto jsem si nemohla nechat ujít i její novinku Dům na Riviéře. V romantickém duchu tu mám ještě jednu knihu – Coco Pinchardová: Moje tlustá opilá svatba od Roberta Bryndzy. A abychom tu romantiku trochu odlehčili, nemohla jsem si odpustit thriller Hadí oči, jehož autorem je Isabella Maldonado.

Kanzelsberger Příbram

Zde jsem šla po novinkách od mých oblíbených autorů. Vyšel druhý díl série od Meghan March, který se jmenuje Neústupná princezna. Zlákala mě i dojemná kniha Vzduch, který dýchá od Britainny C. Cherry. Moje žákyně mi doporučila novinku Penelope Bloom Moje (tak trochu) utajené dítě. I Christina Lauren si připravila novou romanci, takže Láska a jiná slova je už doma:-)

Další knihy vyšly až po té slevové akci, ale samozřejmě jsem si je taky koupila. Rozhodně jsem nemohla odolat novince od Melanie Moreland Struny srdce. Styl psaní této autorky mám moc ráda a k jejím knihách se často vracím. Poslední romantický kousek představuje třetí díl série od Elle Kennedy s názvem Bouřlivá noc. Temnota je nová detektivka od Davida Lagercrantze. Měl by to být první díl samostatné série, tak jsem moc zvědavá.

Tentokrát nemám všechny novinky už i přečtené, ale určitě na ně dojde během léta:-) Těším se na osvědčené autory a jejich nové příběhy. Využili jste také akci na slevu? Jakou knihu jste si naposledy pořídili vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

6 thoughts on “Knižní přírůstky: květen 2022

 1. Helena

  Hani, z tvého výběru mě na první dobrou zaujal Lagercrantz. Přišlo mi celkem dobré, jak dopsal Millennium, byla jsem skeptická, ale dopadlo to nad očekávání.
  Měj klidný pátek. Helena

 2. Stáňa

  Hani, znáš mne 🙂 – takže pro mne Hadí oči a Temnota. Já Jsem v květnu četla knížky z knihovny, jediný domácí přírůstek byl dárek pro manžela (Druhá sestra). Včera jsem swapla přes FB dvě přečtené knihy za jednoho Ed McBaina (což považuju celkem za sázku na jistotu) a jednoho Dominika Dána (od toho jsem zatím nic nečetla, tak to chci zkusit)
  Hezký víkend

 3. Lucie

  Ahoj, tak to jsou velmi povedené přírůstky, na léto úplně parádní nálož. Rozhodně se těším na recenze:-) Poslední kniha, kterou jsem si koupila byla novinka od Shari Lapena Nepříliš šťastná rodina a taky Nečekané přiznání od Lisy Regan.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já Shari lapenu nemám moc načtenou, asi bych měla něco vyzkoušet:-) Lisa Regan byla skvělá, jsem zvědavá, co na ni budeš říkat…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *