Knižní přírůstky: červenec 2023

Krásný den,

počet nových knih v červenci není moc vysoký, ale to je jen dobře, protože mám velké zásoby z června. Udělala jsem jeden menší nákup u nás v Kanzelsbergeru a samozřejmě tu mám jeden balíček ze spolupráce s Gradou.

spolupráce s Gradou

V Gradě jsem si vybrala letní romanci, novinku od americké autorky Emily Henryové. Jmenuje se Knihomolové a je vám asi jasné, že už jen pro ten název jsem tu knihu musela mít:-D Knihu vydalo nakladatelství Metafora a recenze vyjde velmi brzy.

Kanzelsberger Příbram

Do Kanzelsbergeru mi dorazilo několik novinek, které jsem si sama vybrala. Pro zajímavost jsem si koupila novou knihu od tzv. Červené propisky. Jmenuje se 100 přehmatů pro (ne)milovníky češtiny. Jsou tam vysvětleny různé zákeřnosti.

Od Abby Jimenez jsem už jednu knihu četla a hodně mě bavila. Proto jsem se rozhodla podpořit ji koupí novinky Šťastně až navěky od nakladatelství Mystery Press. Kráska a hráč by měla být moderní romance o vztahu profesionálního sportovce a královny krásy. Zní to jako ideální pár, ale hlavní hrdinové by měli mít velké problémy. Anotace vypadá dobře, na databázi knih má romance hodnocení 89%, tak jsem zvědavá. Napsala ji Ilsa Madden-Millsová.

Vi Keeland je už osvědčená autorka moderních romancí. Touha je označovaná jako erotický román (dočetla jsem ji právě před napsáním tohoto článku) a já s tím úplně nesouhlasím. Každopádně přináší zajímavý pohled na svět korporátního práva a odvrácené strany New Yorku. Eden by měl být druhý díl románu Calder od Mii Sheridanové. První díl jsem nečetla, čekala jsem na ten druhý, abych pak nebyla dlouho napnutá:-D

Z dnešní várky nových knih je to vše, ale srpen bude o něco bohatší. Já se těším na všechny ty nové příběhy, jen mám dilema, čím začnu:-D Jakou knihu jste si naposledy pořídili vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Knižní přírůstky: červenec 2023

 1. Helena

  Hani, ráda jsem se podívala.
  V týdnu jsem kupovala manželovi knihu o zaniklých vesnicích na Šumavě.
  Měj hezkou sobotu, Helena

 2. Stáňa

  Mně v červenci dorazily dvě knížky ze spolupráce s Gradou (na obě už jsem dávala recenze) a předtím jsem dostala (už v červnu) dvě knížky k narozenínám. Na Zásnubní prsten už jsem taky dávala recenzi, na Nočního návštěvníka od Deavera se chystám teď.
  Hezký den

 3. Lucie

  Ahoj, pěkné přírůstky, nejvíc mě zaujaly ty poslední dvě knihy. Já jsem si koupila jen dvě knihy, novou Angelu a pak Exorcistův dům.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *