Knižní přírůstky: červenec 2021

Krásný den,

i o prázdninách se u mě doma objevily nějaké nové knihy. Jako klasicky tu mám balíček ze spolupráce s Gradou a pak hromádku romancí z Kanzelsbergeru. Není to tak obsáhlé jako jindy, ale málo toho také není:-) Dokonce jsem stihla už většinu přečíst, takže se o následujících knihách brzy dozvíte více podrobností:-)

spolupráce s Gradou

Milá Markét mi opět poslala balík, kde byly celkem čtyři romány. Vybrala jsem si takovou všehochuť. Vtipná romance Nevinný záskok od Lizzy Dent se odehrává v mém milovaném Skotsku. Susan Wiggs je jedinou autorkou, od které jsem už nějakou knihu četla. Protože se mi její Knihkupectví ztrát a nálezů moc líbilo, rozhodla jsem se vyzkoušet i její další román s názvem V jabloňovém sadu.

Dost mě zaujala anotace u thrilleru Tři ženy pana Wrighta, kde autorkou je pro mě naprosto neznámá Linda Keir. Nakonec tu mám i jednu severskou kriminálku, která mám opravdu moc ráda. Elina Backman napsala Vraždy s cejchem.

Kanzelsberger Příbram

V mém milovaném knihkupectví jsem opět pořídila nějaké romance. Šla jsem na jistotu a mám zde samé autorky, které dobře znám. Po delší době vyšla novinka Christiny Lauren, což je pseudonym pro dvě autorky – kamarádky. Kniha se jmenuje Nelíbánky a má povedenou obálku:-)

Sarina Bowen patří mezí mé oblíbené autorky a její romance ze sportovního a vysokoškolského prostředí mě dost baví. Nejnovější počin se jmenuje Když jsme skrývali a spadá do série The Ivy Years. Nevhodné je nová sexy romance od Vi Keeland.

Poslední dvě romance ze současnosti představuje Milovaný nevlastní bratr od Penelope Wardové a Jen o trochu víc od Simony Ahrnstedtové.

Myslím si, že je to velmi slušná kupička. Většinu mám už přečtenou, takže se můžete brzy těšit na recenze a článek o přečtených knihách za červenec:-) Jakou knihu jste si naposledy pořídili vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

12 thoughts on “Knižní přírůstky: červenec 2021

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   ani se snad neptej. Zrovna dělám doma radikální probírku všech možných knih. Ty, co si nechci nechat, dávám do prodeje na bazaru na databazeknih.cz. Už tam mám přes 250 knih na prodej a to jsem pořád v první místnosti:-D Musím být na sebe tvrdá a nehamounit úplně vše…

 1. Sabina

  Dost dobré kousky. Na tvůj poměr je jich sice nějak málo, ale i tak… 🙂 Zaujal mě román V jabloňovém sadu. Také jsem na něj koukala. Jenže u mě nějak v poslední době spolupráce s Gradou vázne… nebo spíš mi to pošta bojkotuje.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabčo, to máš pravdu, statečně jsem odolala všem možným akcím na různých eshopech. Snaží se momentálně přečíst ty zásoby, co mám doma. S tou Gradou mě to moc mrzí, snad se to zlepší.

 2. Stáňa

  Hani, já bych brala hromádku ze spolupráce s Gradou. Na romance moc nejsem.
  Mně se teď povedlo swapnout (za už přečtené detektivky a thillery, které jsem si nechtěla nechat) snad všechny knížky s Erikou Foesterovou od Bryndzy, což mi udělalo fakt radost. Chystám se na ně, ale nejdřív dočtu knížku, co mám z knihovny, ať jí můžu vrátit. A musím si je hezky srovnat podle roku vydání, ať už to čtu chronologicky (Temnými hlubinami, které jsem četla první, jsem vpadla trochu doprostředka řady)
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   už jsem všechny knihy ze spolupráce přečetla, a i když jsem si myslela, že se mi nejvíce bude líbit Nevinný záskok, protože se odehrává ve Skotsku, nakonec zvítězily Vraždy s cejchem, které jsem včera dočetla. To se ti povedla skvělá výměna, určitě čti všechny knihy popořadě. Já mám sérii s Erikou moc ráda.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já mám už všechny knihy z tohoto článku přečtené, takže brzy se objeví samostatné recenze a souhrnný článek o přečtených knihách za červenec:-)

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já jsem děsný knihomol, myslím, že práci jsem si vybrala naprosto přesně:-) Dívku ve vlaku jsem taky četla a líbila se mi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *