Knižní přírůstky: červenec 2018

Krásný den,

léto je pro mě vždy dost náročné. Nejenže jsou neskutečná vedra, která opravdu nemám ráda, ale také vychází minimum nových knih, které bych si chtěla koupit. Tentokrát tu mám jen dva kousky, i když jsem koupila tři. Fyziku superhrdinů mám totiž jako dárek pro tátu k svátku. V knihkupectví Kanzelsberger na mě čekají ještě tři tituly, ale už nyní, kdy tento článek píši, je srpen, takže o nich až za měsíc:-)

Obě knihy jsem koupila v knihkupectví Kanzelsberger Příbram, které mám asi tři minuty od baráku:-) První knihou je pokračování erotické série od Jasindy Wilder. Kniha se jmenuje Omega a měla by uzavírat příběh Kyrie a Valentina.

Druhou novinkou je pokračování mystické série z Irska od Nory Roberts. Druhý díl se jmenuje Blízko plamene a měl by se věnovat vztahu Connora a Maery. První díl mě úplně neokouzlil, moc mě tyto mystery příběhy nebaví. Sice se děj odehrává v Irsku, což je moje oblíbená země, ale třeba na rozdíl od té předchozí série na mě tady Irsko moc nedýchá… Tak uvidíme, jestli druhý díl vylepší skóre:-)

Červenec je opravdu hodně slabý, ale myslím, že se to v srpnu trochu zlepší. Čekám na pár novinek a možná by se tu zase mohl objevit nějaký recenzní výtisk:-) Jinak se určitě můžete těšit na červencové Přečteno, protože to bude asi nejnadupanější v historii blogu:-)

Co pěkného jste v červenci pořídili Vy? Máte rádi mysteriózní příběhy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *