Knižní přírůstky: červen 2018

Krásný den, 

ačkoliv se červen může na základě tohoto článku hodně chudý, co se týče knih, tak opak je pravdou. Sama jsem si sice pořídila jen šest kousků, ale měla jsem narozeniny a k nim jsem dostala opravdu hromadu knih, ale o nich zase jindy:-)

z databazeknih.cz

Na těchto stránkách jsem ulovila hned tři knihy u jedné paní. Jedná se o dva romány od Dorothy Garlock, které mi chybí do mojí sbírky. Jsou to příběhy S nadějí a Osten lásky. K tomu jsem sehnala román Temná dáma od Nory Robertsové, o kterém jsem byla přesvědčená, že doma mám, a mýlila jsem se:-)

v knihkupectví Kanzelserger poprvé

V mém oblíbeném knihkupectví jsem si koupila novinku od Christiny Lauren Miluji tě, nenávidím tě. Knihu už mám přečtenou, dozvíte se o ní více v Přečtenu za červen a hlavně v samostatné recenzi, kterou plánuji.

v knihkupectví Kanzelsberger podruhé

Těsně před odletem do Irska mi přišly dvě knihy, na které jsem se opravdu těšila. Jednou z nich je nová detektivka Temné říční proudy od S. J. Bolton a druhá Něco skutečného od Erin Watt. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šest knížek je na mě celkem málo, ale naštěstí mi to narozeniny vynahradily. Docela se bojím léta, protože to je taková okurková sezona pro vydávání knih. Mám sice v merku pár novinek, ale moc toho není. Jakou knihu jste si koupili v černu Vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *