Kartáče Avon

Krásný den, 

před několika měsíci jsem si z katalogu Avonu objednala hned dva kartáče z jejich řady Advance Techniques. Cenově jsou velmi fajn, byla jsem zvědavá, jak budou také fungovat.

Kartáč na vlasy s přírodními štětinami

Jedná se o klasický kartáč s pevnou rukojetí. Hlavice je plochá, dostatečně velká, aby se s ní pohodlně rozčesávaly vlasy. Rozčesávání slouží především přírodní štětiny, které jsou ale doplněni i těmi klasickými plastovými, které jsou o něco delší a jemně masírují pokožku hlavy. Moc ráda ho používám především večer. Vlasy nijak netahá, jsou pěkně lesklé a jemné.

Kartáč na rozčesávání vlasů

Jedná se celoplastový kartáč, který má vzhled jako slavný Tengle Teezer. Všechny štětinky jsou plastové a nemá žádnou rukojeť. Drží se za vrchní část, která je ergonomická. Je vhodný i na rozčesávání mokrých vlasů. Přijde mi, že jeho štětiny jsou o něco pevnější než u TT. Pracuje se mi s ním dobře. Přes léto jsem ho testovala doma, momentálně ho mám v práci, kdybych se potřebovala trochu upravit:-)

Oba kartáče mě vyšly na max. dvě stě korun, což mi přijde jako slušná cena. Pokud nad nimi v katalogu váháte, jděte do nich. Myslím, že budete spokojeni. Co používáte na česání rádi Vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *