Irské nákupy

Krásný den, 

dnes vám ukáži, co pěkného jsem si koupila během dovolené v Dublinu. Není toho moc, sehnala jsem hlavně pár kousků kosmetiky, která je u nás nedostupná. K tomu jsem si vybrala i něco málo, co mě zaujalo. A samozřejmě nesmí chybět nějaké náušnice, pro ty já mám prostě slabost:-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V Penny´su (irský Primark) jsem koupila troje náušnice. Ráda si je vozím z různých dovolených, je to můj nejoblíbenější kousek mezi všemi šperky. Vybrala jsem si krasné zlaté s dlouhými řetízky a kamínky, kruhy s tyrkysovými kamínky a červenými střapci a elegantní zlaté visačky se zeleným kamínkem a třpytivou vrchní částí. Jedny stály 4 eura, což je i fajn cena:-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kromě toho mě tam zaujala i kosmetika. Pořídila jsem si legendární oční stíny Wet n wild v odstínu Comfort Zone. Jsem docela překvapená, že jsou tak veliké. Stály pár euro a jsem zvědavá, jaké budou. Kromě toho jsem tam našla i nový typ štětce, který teď proběhl celou blogosférou. Je v krásné rose gold barvě a je od jejich interní značky PS. Jeho cena je také 4 eura. Je neskutečně hustý a jemný, neuvěřitelné:-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V Irku mají dekorativku často v různých lékárnách a do jedné jsem také zamířila i já. Jmenuje se Hickey´s Pharmacy a já si tam koupila hned dva kousky. Jeden trochu nečekaně, druhý jsem hledala záměrně. Prvním, nečekaným, kouskem je legendární tužka na oči od Nyxu v odstínu Milk Lait. Plánuji ji používat jako podkladovou bázi. Druhým kouskem je neméně známý korektor s houbičkou od Maybelline New York Insta Anti – Age The Eraser Eye. Vybrala jsem si světlý odstín Light.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V Caroll´s se mi líbilo hrozně moc věcí, koupila bych si půlku obchodu. Ty jejich šperky, CD (mám neskutečnou slabost pro irskou hudbu), trička, vůně, všechny možné suvenýry… Nakonec jsem si zvolila jen jednu takovou inspirativní destičku s pozitivními nápisy, které přesně vystihují moje názory:-) Je v zelených odstínech, což se mi moc hodí do bytu:-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nakonec jsem se stavila na letišti v Boots, kde jsem uviděla stojan Sleeku. Měla jsem v plánu koupit si paletku očních stínů, ale naživo se mi moc nelíbila. Naopak mě zaujala jiná, v odstínu Original. Má krásné zelené a fialové barvičky a ty já prostě zbožňuji. Do košíku jsem přihodila ještě velmi vychvalovaný korektor od značky Collection. Opět mám nejsvětlejší odstín č. 1 Fair.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kromě těchto věcí jsem ještě dlouho stála (a dokonce i dvakrát) nad stojane Urban Decay a váhala u jejich stínů. Především jsem přemýšlela na paletkou XX Reloated, ale nakonec jsem necelých 50 euro ušetřila a nekoupila je.

S nákupy jsem spokojená, pořídila bych si toho i víc, ale potřebovala jsem si hlídat váhu kufru. Kromě toho jsem nakoupila mnoho dárků pro mé blízké, ale ty vám zde ukazovat nebudu:-) Byli jste někdy v Dublinu? Kupujete si také v zahraničí kosmetiku, kterou si nemůžete pořídit u nás? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

 

 

One thought on “Irské nákupy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *