Hydratační řada od Yves Rocher

Krásný den, 

už delší dobu mi dělá v koupelně společnost řada Hydra Vegetal od Yves Rocher. Pořídila jsem si z ní Hydratační tonikum pro normální a smíšenou pleť a Gelový peeling. Oba produkty jsem kupovala na eshopu Yves Rocher v akci 1+1, takže mám od každého dva kusy. Momentálně používám od obou produktů ten druhý, takže bych řekla, že to mám vše důkladně prozkoušené.

Hydratační tonikum pro normální a smíšenou pleť

Tonikum je v klasické plastové lahvičce s odklápěcím víčkem, která je typická pro všechny vody od YR. Design je pěkný, tematicky modrobílý. Vzadu najdete polepku s českým popisem a složení. Tonikum má vodovou konzistenci, na pleť jsem ho používala každé ráno a večer. Nijak nelepí a je velmi příjemné. parfemace je minimální, nijak mě nedráždí. Jsem s ním opravdu spokojená a myslím si, že si ho určitě ještě pořídím.

Gelový peeling

Peeling je v klasické tubě s odklápěcím víčkem. Manipuluje se mi s ní dobře, v pohodě jsem vytlačila všechen peeling. Peeling je gelový, středně hrubý, používala jsem ho obden a byla jsem spokojená. Krásně se smývá a co se mi líbí nejvíce, po aplikaci není pleť vysušená jako u jiných peelingů. Už jsem si pořídila i další balení, jsem opravdu nadšená.

Celkově musím konstatovat, že se moje pleť v posledních týdnech zlepšila, jsem opravdu více spokojená s tou hydratací. Pleť je hezčí, vypnutější, ale ne napnutá. Vím, že v této řadě je ještě novinkové sérum a čistící gel, který byl vyprodaný, když jsem dělala objednávku. Chtěla bych vyzkoušet i tyto produkty, protože si dělám naději, že by mi seděly. Jak jste spokojeni s hydratačnímu produkty Vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

One thought on “Hydratační řada od Yves Rocher

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *