Hydratační pudr Douglas – recenze

Krásný den,

dneska mám pro vás recenzi na kousek, který proletěl celým kosmetickým světem a jednu dobu byl neustále vyprodaný. Jedná se o hydratační pudr Skin Augmenting Hydra Powder od značky Douglas. Jedná se o značku Douglas, která jen interní značkou stejnojmenné parfumerie. Cena pudru je 489 Kč a seženete ho zde.

Měla jsem doma už několik sypkých pudrů, ale tento má bezkonkurenčně nejlepší balení. Je sice celé plastové, ale u toho vnitřku někdo pořádně přemýšlel. Pod klasickým šroubovacím víčkem se ukrývá plastová krytka, která se snadno nadzvedne. Pod ní se ukrývá sítko, do něhož se vždy vznese dostatečné množství pudru. balení neobsahuje žádný aplikátor a ani zrcátko, ale to já nepotřebuji, mám vlastní. Díky krytce pudr nikde nelítá a vy nenaděláte bordel.

Pudr se prodává jen v jednom odstínu, který je opravdu transparentní. Hodně zajímavé je tvrzení o tom, že se jedná o hydratační kousek. Nedovedla jsem si to u pudru představit, ale je to opravdu tak. Při nanesení máte na pleti takový vlhký pocit, který je ale moc příjemný. Pleť je po aplikaci hezky matná, ale přitom vůbec nepůsobí vysušeně.

Celkově jsem z tohoto pudru nadšená a myslím si, že je často vyprodaný právem, stojí za každou korunu. Já jsem ho sehnala v akci na Dny Marianne a myslím si, že jestli vás zajímá, tak také určitě seženete nějakou zajímavou slevovou nabídku. Pudr se ale vyplatí i za plnou cenu. Mám ho doma už několik měsíců, používám ho pravidelně a skoro neubyl.

Zkoušeli jste někdy něco od značky Douglas? Jak vás zaujal tento pudr? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

12 thoughts on “Hydratační pudr Douglas – recenze

 1. Helena

  U sypkých pudrů je sítko naprostou nezbytností, jinak by byly na jedno použití :o)
  Moc děkuji za tip, Hani, hydratace pod respirátorem není dost!
  Měj hezký den. Helena

 2. Sabina

  Ahoj Haničko, teda se sypkými pudry já mám akorát jednu zkušenost a to špatnou 🙁 Navíc by mě ani nenapadlo, že může být pudr hydratační a není to jen plk z obalu

  Díky za dobrý tip,
  Sabča

 3. Lucie

  Ahoj, pudr neznám, ale hydratační pudr jsem ještě nikdy neměla a hydratace mi k pudrům ani nepasuje, už jen kvůli tomu mě láká k vyzkoušení:-)

 4. Erika

  Milá Hani, na tuto recenzi jsem se těšila. Pudr vypadá fantasticky, škoda jen, že není zabarvený, že bych jej používala místo lehčího make-upu. Na mou suchou pleť již asi dva roky pudr téměř nepoužívám a to mám vážně super od Lancome.
  Krásné volníčko přeji moje milá. ☺♥

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *