Hvězdičkové masky The Beauty Dept – recenze

Krásný den,

dalším úlovkem z Actionu jsou plátýnkové masky, které mají na obalu hvězdičky. Jsou od značky The Beauty Dept, což je veganská značka kosmetiky z Koreji. Mám tu varianty Hangin´ in there a Stayin´ Alive.

Plátýnková maska Hangin´ in there

Tato maska obsahuje kokosovou vodu a elektrolyty. Měla by rychle pomáhat pleti, aby byla rychleji zregenerovaná a na dotek jemná a hladká. Díky kokosové vodě a elektrolytům by měla být i důkladně hydratovaná. Maska má takové pevné plátýnko ne moc hezké žluté barvy. Mám raději jemnější plátýnka, lépe drží na obličeji a všeobecně jsou příjemnější. Parfemace je sladce ovocná, kokos bych tam asi nepoznala. Na pleti je maska příjemná, nijak ji nedráždí. Po sundání jsem zaznamenala nějakou hydrataci, ale že by maska měla nějaké enormní účinky, to bych určitě netvrdila.

Plátýnková maska Stayin´ Alive

Druhá maska je plná vitaminu C a kofeinu a i ona by měla rapidně revitalizovat pleť a zároveň ji důkladně vyživovat. Díky obsahu vitaminu C a kofeinu by měla být rozjasněná. I plátýnko je zde stejně pevné a divně žluté (tak trochu jakoby počurané). Maska také sladce voní, ale e to více ovocná vůně než u té předchozí. Na pleti byla příjemná, po sundání pleť nelepila, což oceňuji, a byla lehce vyživená.

Sice mi ty masky nijak nevadily, ale přijde mi, že se hodí spíše jako relax, více od nich asi čekat nemůžete. Je to škoda, měla jsem i jiné masky od The Beauty Dept a seděly mi více. Zkoušeli jste už něco od této značky? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

6 thoughts on “Hvězdičkové masky The Beauty Dept – recenze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *