Glanc box: zima 2022

Krásný den,

leden se rozhodně nese v otevírání nejrůznějších boxů. Samozřejmě že u mě převažují ty s drogérií a kosmetikou. Posledním boxem tohoto měsíce by měl být nejnovější Glanc box, který jsem získala v rámci spolupráce. Hodně jsem se na něj těšila a doufala jsem, že bude obsahově lepší než lednový cute box a lookfantastic box.

co box obsahuje:

 • řasenka Black Swan, Dermacol
 • vůně White Musk, Tesori d´Oriente
 • vyplňující textilní maska na rty, Garnier
 • sprchový krém Ayurveda, Tesori d´Oriente
 • čistící pěna pro suchou a citlivou pokožku, Ziaja
 • vonné perličky s vůni Ariel, Lenor
 • univerzální desinfekce BotaniTECH, Savo
 • kapsle na praní Allin1 Pods, Lenor
 • intenzivní maska na vlasy Repair Boost, Syoss
 • peeling s mátou, Lirene
 • zubní pasta, Colgate

Řasenka Black Swan podle mě patří mezi novinky v segmentu Dermacol. Mě rozhodně zaujala, myslím, že jsem ji měla vyhlédnutou i v drogérii, abych ji mohla vyzkoušet. Měl by dodávat objem a natáčet řasy. Velmi ráda ji vyzkouším, rozhodně mi udělala radost.

Plátýnková maska na rty je rozhodně novinka od značky Garnier. Maska by měla rty hydratovat, obsahuje výtažky z třešně a panthenol. Já mám pocit, že tyto masky nic moc nedělají (nebo neprokáží větší službu než balzám na rty). I tak ji moc ráda vyzkouším.

Vůně Tesori White Musk je mi příjemná. Na mojí pokožce se rozloží až do takové mýdlové parfemace. Měla by obsahovat jasmín, bílé květy, královskou růži, pižmo a dřevité vůně. Určitě ji bez problémů spotřebuji, líbí se mi.

Sprchový gel/krém tesori Ayurveda znám, měla jsem ho už minimálně jednou. Voní po patchouli a pomerančovníku, vše je doplněné o citrusové tóny. Parfemaci znám dobře, je hezky intenzivní, mně se líbí. Gel si určitě nechám a bez problémů ho časem spotřebuji.

Čistící pěna Ziaja je moje stará známá, na blogu má dokonce i vlastní recenzi. Pěny Ziaja jsou skvělé, jemné, příjemné. Tato by měla pleť hydratovat, hojit, obnovovat a zklidňovat. Já ji sice znám, ale mám z ní upřímnou radost, protože jsem s ní byla moc spokojená.

Vonné perličky Lenor se mojí domácnosti rozhodně neztratí. Peru často a hodně. Vůně Ariel je skvělá. V malém balíčku je i vzorek nových pracích kapslí Lenor. I ty bez problémů spotřebuji. Říkala jsem si, že by nějací prací pomocníci nebyli jako obsah boxu vůbec na škodu:-)

Intenzivní maska na vlasy od Syossu je mi známá. Měla jsem doma už jeden pytlíček a nebyla jsem z ní moc nadšená. Ve vzorku toho bylo málo. Tentokrát jsem našla hned tři sáčky, tak uvidíme….

Další univerzální desinfekční sprej od Sava mě zanechává chladnou, protože mám doma už hromadu jiných sprejů. Ony nejsou špatné, ale naprosto je nezvládám spotřebovávat. Toto je aspoň menší kabelkové balení, takže ho asi dám do batohu.

V boxu jsem navíc měla jednu zubní pastu, která se u mě nikdy neztratí. Bonusovým produktem byl taktéž mátový peeling od Lirene. Já jsem si sice koupila hned dva peelingy na obličej v Avonu, ale i tak tento bez problémů spotřebuji. Měla jsem ho i v posledním glanc boxu, takže ho dobře znám. Nakonec byl v boxu ještě časopis, který dám nejspíš mamince mé kolegyně.

Celkově jsem s boxem hodně spokojená. Nadšená jsem z řasenky, masky na rty, pěny, gelu a vůně Tesori. Všechny další produkty jsem schopná nějak využít, je tu hodně novinek a zajímavých kousků. Za mě se Glanc box povedl nejlépe ze všech lednových boxů.

Jak se obsah líbí vám? Také jste objednávali? Který produkt vás zaujal nejvíce? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

14 thoughts on “Glanc box: zima 2022

 1. Helena

  Teď jsem to psala k obsahu boxu u Stáni – děkuji za nakouknutí, myslím, že je všechno využitelné!
  Haničko, měj hezkou neděli, Helena

 2. Sabina

  Ahoj Haničko, já jsem též docela nadšená, za ty peníze je to super. Měla jsem jak už víš trochu jinačí obsah, no příště do toho půjdu znovu. Nejvíc mě potěšila asi pěna a perličky do praní, dezinfekce vůbec nevím jak zužitkuju, tak jsem tu větší už vrazila mamce, ona uklízí mnohem víc. Tesori jsem odvelela do dárkové krabice, pro mě jsou ty jejich parfemace přesně něco, co vůbec nevyhledávám. Už mám doma tři produkty, tak přemýšlím, že o ně udělám na blogu soutěž.

  Měj se hezky

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já ty velké desinfekce mám doma z jiných boxů a taky nevím, co bych s nimi dělala. Mně Tesori moc voní, ráda bych vyzkoušela i další varianty. Taky jsem přemýšlela, že bych udělala nějakou soutěž, už tu mám nachystáno docela dost věcí. Tak uvidíme, třeba v únoru:-)

 3. Stáňa

  Hani, já byla tentokrát trochu zklamaná – chyběla mi tam řasenka a jak koukám na jiné blogy, tak i zubní pasta. U Moniky na blogu jsem četla, že jí zas chyběly perličky… Jinak se mi líbily v podstatě stejné věci jako tobě, nejmíň zaujala dezinfekce (já se moc nedezinfikuju ;-))

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   to jsi už třetí člověk, který to měl špatně. Nějak to balení tentokrát nezvládli což je škoda, obsah je jinak moc pěkný.

 4. Lucie

  Ahoj, za mě obsah parádní. Je tam jak dorgerka do domácnosti, tak kosmetika a zastoupena i dekorativka v podobě řasenky, takže za mě velký palec nahoru.

 5. Dáša F.

  Hani, stejný box jsem viděla u Stáni, jen jí tam chyběla řasenka. Věřím, že všechny kousky využiješ, obsah boxu je různorodý a celkem zajímavý.
  Přeji hezký týden. D.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Dášo,
   tentokrát to nějak expedičně nezvládli , mnoha lidem něco chybí. Jsem moc ráda, že já mezi ně nepatřím:-) Jinak se mi ale obsah moc líbí, rozhodně patří mezi ty povedenější.

 6. MonalisaBeautyEri

  Milá Hani, řasenku mi přijde, že znám, ale dost možná má jen podobný obal, vím že měla užší silikonový kartáček a nebyla nic moc, ale mě Dermacol produkty krom sprcháčů prostě nevyhovují. Ovšem Ziaja čistící pěna a maska na rty od Garnier by mne velmi potěšily. Měj krásný den. : ))

  1. ciculka Post author

   Ahoj Eri,
   to bude jiná řasenka, tato má takový zahnutý kartáček. Já jsem měla několik dobrých věcí z Dermacolu, ale taky spoustu propadáků. Ziaja čistící pěnu ale znám, už jsem ji doma jednou měla a byla jsem s ní moc spokojená. Maska od Garnier byla na rtech příjemná, ale nic moc nedělala.

 7. Pavla

  Hani, obsah se mi líbí, nejvíce mě zaujala řasenka. Pozor, ta dezinfekce není určená na ruce, ale normálně na povrchy, a já jsem s ní moc spokojená, čistím s ní vanu, umyvadlo, záchod, poličky v koupelně, linku, dřez, podlahu… Zkrátka co je potřeba, a s dvěma malými dětmi je to pořád něco. Já bych ji tedy využila stoprocentně :D.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   na řasenku jsem moc zvědavá, snad na ni brzy dojde. Desinfekci mám v práci, stříkám si ji na stůl.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *