Glanc box Máj

Krásný den, 

v květnu mi dorazil i dost nadupaný Glanc box, který byl pojmenován symbolicky Máj. Obsahoval produkty do domácnosti i kosmetiku. Stál necelé tři stovky a o obsah jsem se podělila s mamkou.

kosmetika:

Z kosmetiky jsem našla rozjasňující noční masku od Freemana, sprchovou pěnu Dove, dvě barvy na vlasy Schwarzkopf a krém na ruce s kokosem Treaclemoon. Na masku se těším, víte, že je moc ráda zkouším. Tato vypadá, že bude klasicky krémová, takže nějaký víkend ji prubnu:-) Sprchovou pěnu s růžovým olejem už používám a je opravdu skvělá. Oproti těm Nivea pěnám mi tato fakt voní. Je hezky jemná, našlehaná a je to potěšení ji používat. Barvy na vlasy nevyužiji a přijdou mi tam opravdu mimo. Já si sice vlasy barvím, dokonce i na hnědo (ale ne tato extra tmavá), ale chodím zásadně ke kadeřnici. Dřív mi vlasy barvila kamarádka nebo mamka, ale od té doby, co jsem našla moji skvělou Janu, nechávám to jen na ní. Takže barvy dám někomu jinému. Na konec tam byl ještě krém na ruce s kokosem, který voní fakt intenzivně, je spíše řidší konzistence a rychle se vsakuje. Chtěla bych mu věnovat samostatnou recenzi, tak uvidíme:-)

domácnost

Produktů do domácnosti bylo v boxu mnoho a kromě jednoho vzorku kapsle do myčky (nevlastním) využiji vše. Jako první jsem vybalila univerzální čistící ubrousky Savo. Sama si je nekupuji, mám doma různé handřičky, ale rozhodně je využiji. Parfémované perly na praní Silan jsem dala mamce, protože mám doma ještě jednu pikslu. Voní opravdu intenzivně, je to spíše těžší vůně, sladká. Závěs na WC od Domestosu je taková klasika, která asi nikoho neurazí, putovaly k mamce. Sidolux proti prachu mi udělal radost, tyto sprej používám ráda (hlavně Diavu s včelím voskem). Tento má parfemaci marseilského mýdla, a to je taková čistá vůně. Se stejnou vůní tam byl ještě sáček s vonnými kuličkami, který se dá zavěsit do skříně mezi oblečení. Nakonec jsem objevila menší balení Cifu, který udělal velkou radost mamce, měly jsme ho na nákupním seznamu:-)

Jako dárek jsem tam našla dvě balení tělového oleje od značky Fenjal. Celkově jsem s boxem spokojená, naštvaly mě jen ty barvy na vlasy. Nejenže tam je jedna, jsou tam hned dvě… Tabletu do myčky si také nevyužiji, ale je to jen vzorek, tak mi to tolik nevadí. Jak zaujal obsah Vás? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *