Glanc box: jaro 2023

Krásný den,

nedávno jsem měla příležitost objednat si za zvýhodněnou cenu v rámci spolupráce Glanc box s kosmetikou a drogérií do domácnosti. Je vám asi jasné, že jsem neváhala ani minutu, mám tyto boxy s překvapením moc ráda.

co box obsahuje:

 • Garnier Fructis Pineapple Hair Food šampon pro dlouhé vlasy
 • Velvet Intima vlhčený toaletní papír
 • krém na citlivou pleť Locherber Skincare
 • Lenor aviváž Spring Boost
 • Dettol dezinfekční ubrousky 2v1 na ruce a povrchy
 • Glade Touch & Fresh Relaxing Zen Bonus Pack
 • Ariel Pods +Extra Clean Power
 • zubní pasta Colgate Max White Purple Reveal
 • Ecover čistič a nádobí Citron & aloe vera

Co se týče kosmetiky jako takové, je toho zde opravdu málo. V plném balení se jedná pouze o šampon od Garnieru. Ananasovou řadu jsem ještě nezkoušela, takže jsem na něj rozhodně zvědavá. Je určený pro dlouhé vlasy, má důkladně čistit pokožku hlavy a pečovat o oslabené délky vlasů. K tomu se v krabičce ukrývají dva vzorečky krému pro citlivou pleť. Značku vůbec neznám, takže to samozřejmě vyzkouším, ale nějaké plnohodnotné informace asi nebudu schopná ze dvou vzorků poskytnout.

Sekce praní je zastoupena velmi dobře. Aviváže od Lenoru patří dlouhodobě mezi moje oblíbené a tato zelená Spring Boot voní moc příjemně. Kombinuje aloe vera, eukalyptus a bergamot. V boxu je i malá papírová krabička, která ukrývá prací kapsle od Arielu. V různých boxech už byly a já s nimi nikdy neměla problémy, takže i ty kvituji s povděkem.

V boxu byla hned dvě balení vlhčených ubrousků. Ty první kombinují dezinfekci povrchů a rukou, což je trochu zvláštní. Mají mít ale svěží vůni, měly by zničit i sars-cov 2 a rozhodně se hodí třeba na cesty do auta. Druhé ubrousky představují mix vlhčeného toaletního papíru a ubrousků na intimní hygienu. I ty si nechám na nějaké cesty nebo na chatu, doma to úplně nepotřebuji.

Nakonec tu mám takový mix. Zubní pasty Colgate mám ráda, toto je očividně nějaká novinka, která vychází ze stejných principů jako fialové šampony na blond vlasy. Osvěžovač ve spreji do Glade se zcela jistě hodí, hned ho nainstaluji do koupelny. Nakonec tu máme ekologický přípravek na mytí nádobí, který mě hodně zaujal. Nikdy jsem ho doma neměla, tak jsem zvědavá, jestli bude stejně účinný jako třeba klasický jar.

Box není špatný, všechno využiji, ale rozhodně by mě potěšilo mnohem více kosmetiky na mě než na můj byt. Řekla bych, že Glanc box to umí i lépe. Co si myslíte vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Glanc box: jaro 2023

 1. Lucie

  Ahoj, neříkám, že by mě nepotěšilo víc kosmetiky, ale i z drogerie do domácnosti bych využila vše a ocenila bych, že tam není nic do myčky nádobí, případně sušičky na prádlo, které nemám, takže pro mě plně využitelný box.

 2. Stáňa

  Hani, moje hodnocení už jsi možná četla – využitelné je všechno, kosmetiky je tam trochu málo a hodnotou produktů už bývaly lepší boxy. Ale i tak se cenově vyplatí i při nákupu za běžnou cenu. Takže takový průměr 🙂
  Měj se fajn

 3. Sabina

  Ahoj Haničko, já bych byla asi zklamaná, jak u Glanc boxu, tak u superboxu… Ty věci na úklid prostě nemám moc, kde využít 🙂 A tady je to jeden plný produkt kosmetiky a dva vzorky, to je vážně slabota. A z pasty na zuby bych si taky asi zrovna na prdel nesedla

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *