Garnier Hyaluronic Cryo Jelly plátýnkové masky – recenze

Krásný den,

poměrně nedávno jsem si v drogérii Rossmann koupila v akci plátýnkové masky od značky Garnier. Jedná se o poměrně novou řadu Hyaluronic Cryo Jelly, která nabízí klasickou pleťovou plátýnkovou masku a pak masky pod oči.

Plátýnková maska Hyaluronic Cryo Jelly Anti-fatigue

Toto je plátýnková maska, která má být gelová a je určená pro hydrataci unavené pleti. Obsahuje 4% glycerinu, mentolu a kyseliny hyaluronové. Kromě toho bychom ve složení měli najít výtažky z okurky. Maska má mít speciální ochlazovací technologii, kterou jsem já podpořila ještě pobytem v ledničce. Po aplikaci by měla být pleť svěží, hydratovaná a odpočinutá. Maska je poměrně dost nacucaná, je cítit, že to sérum má gelovou texturu (oproti klasický plátýnkovým maskám Garnier). Byla příjemná, aplikace bez problémů, ale po sundání jsem měla na pleti takový divný film, který se mi nelíbil. Toho chladivého efektu jsem si vůbec nevšimla, což je škoda, jsou děsná vedra.

Maska na oční okolí Hyaluronic Cryo Jelly Anti-fatigue

Menší sáček v sobě ukrývá dva polštářky pod oči, které mají chladit a hydratovat oční okolí. Opět ve složení najdeme kyselinu hyaluronovou, výtažky z okurek, mentol a glycerin. Polštářky jsou ze stejného materiálu jako plátýnková maska, jsou dostatečně navlhčené a dobře přilnout. V očním okolí nijak nedráždí, hezky chladí a všeobecně jsou příjemné. Zanechávají stejný film jako maska, víceméně mi přijde, že je to to samé, jen v jiném tvaru. Měla jsem i jiné oční masky od Garnier a ty byly mnohem lepší.

Tato řada není vysloveně propadákem, bez problémů jsem oba produkty spotřebovala, ale rozhodně si je nebudu kupovat znovu. Jsem přesvědčená o tom, že Garnier má lepší produkty ve své nabídce. A co vy, zkoušeli jste už tuto novinku? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

10 thoughts on “Garnier Hyaluronic Cryo Jelly plátýnkové masky – recenze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *