Douglas Amazing Eyes Mini Palette

Krásný den,

dneska vám představím paletku z poslední vánoční limitky značky Douglas. S čistým svědomím vám ji ukážu, protože je pořád dostupná na jejich eshopu a je ve skvělé slevě. Seženete ji zde. Já jsem paletku dostala jako dárek od milé Eriky, což mi samozřejmě udělalo obrovskou radost.

Paletka má pěkné a praktické balení. Je papírové, má magnetické zavírání. Obal je pevný a líbí se mi i červená barva a jednoduchý vánoční design. Uvnitř se ukrývá velké zrcátko a celkem šest stínů. Ty jsou v příjemných teplých odstínech.

Kromě jednoho odstínu jsou všechny s jemným shimmerem. Odstín Caress je matný a tělový a skvěle se hodí na celé víčko. Odstín Golden Light je spíše takový „topper“, používám ho v závěru líčení do středu vrchního víčka. Odstíny Kiss Me, Fairy a Cheers jsou hodně teplé. Líbí se mi, že se dají použít samostatně pro jednoduché a rychlé líčení. Kvalita stínů lehce nadprůměrná. Není to ta nejpigmentovanější věc, kterou jsem kdy potkala, ale mají slušnou výdrž a vypadají dobře.

S paletkou jsem moc spokojená, hodně mě baví, i když vlastně na teplé barvy moc nejsem. Je to paletka vhodná na rychlé denní líčení, ale bez problémů jsem s ní utvořila večerní look. Ještě jednou děkuji Erice za tak krásný dárek!

Znáte dekorativní kosmetiku značky Douglas? Máte rádi vánoční limitované edice kosmetiky? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Douglas Amazing Eyes Mini Palette

 1. Helena

  Hani, dekorativku Douglas znám, ale doma jsem nic neměla.
  Je zajímavé, jak jsou barvy na tvé ruce celkem výrazné, při pohledu do paletky to tak nevypadá.
  Děkuji za info a přeji hezký den. Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   mě zase překvapilo, že ty stíny jsou po aplikaci o dost teplejší, než se jeví v paletce:-)

 2. Stáňa

  Hani, já si stíny kupuju tak jednou za dva nebo tři roky, takže u těch rozhodně vánoční limitky neřeším. Ale u takové té běžné kosmetiky typu krém na ruce, sprcháč.. po limitce občas ráda sáhnu.
  Hezký víkend

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já si kupuji vánoční limitku hlavně u tělové kosmetiky, nejčastěji je to právě můj oblíbený Yves Rocher.

 3. Lucie

  Ahoj, paletka se mi líbí, na druhou stranu si myslím, že podobné odstíny bych už v paletkách, které doma mám, tak asi taky našla. Ale ta cena je fakt sympatická, tak bych se jí nebránila.

 4. Sabina Emma Nováková

  Ahoj Haničko, Douglas kosmetiku jsem vůbec nezkoušelay vlastně jsem nikdy v parfumerii nic nekupovala. V rámci vánočních edic a sad ráda sleduji s čím chodí Benefit nebo Too Faced.

  Měj se hezky,
  Sabča

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   já mám Douglas celkem ráda, měla jsem jejich dekorativku i tělovou péči. A jednou jsem si objednávala i adventní kalendář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *