Doplňky – novinky za duben 2015

Krásný večer,

dnes se společně podíváme na pár mých nákupů z posledních dnů. Mimochodem, ráda bych na začátku článku podotkla, že jsem si plně vědoma, že normální smrtelník nepotřebuje tolik bot a náušnic. Ale já jsem nikdy netvrdila, že jsem úplně normální:-D

Nejdříve jsem nakupovala v Deichmannu. Tam jsem byla v dubnu dokonce třikrát, ale jedna návštěva byla nouzová. Napoprvé jsem si koupila dvoje lodičky na klínku, jedny béžové a jedny tmavě modré. Při další návštěvě jsem pořídila černé balerínky, které potřebuju. Ty staré se očividně vydávají na cestu do věčných lovišť… Jelikož mám i novou sukni, kde prim hraje žlutá, tak mě tyto žluté balerínky úplně dostaly. Jsou krásně svěží a a jarní, takže se mi rozhodně hodí:-) K nim jsem si vybrala pohodlné černé sportovní botky na takové to denní popocházení. Dnes jsem si pořídila ještě jedny sandálky od značky Rieker. Jsou velmi pohodlné, opět na klínku a malinké platformě. Pásky nikde netlačí a boty jsou krásně měkké.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tento týden jsem měla takového malého bižuterního ježíška, jelikož mamka dostala od nějaké paní několik taštiček plných krásných šperků. Mohla jsem si nějaké kousky nechat a já samozřejmě neomylně sáhla po náušnicích. Taky jsme byly s mamkou zase ve studiu Avesta, kde jsem neodolala a objednala si několik kousků oblečení (o těch ale až někdy jindy). K nim jsem si opět mohla vybrat nějaké doplňky za každou návštěvu studia. Takže mám doma nádherné modré a zelené náušničky:-) Červenostříbrné krásky jsou také z Avesty, je to ale už doplněk k jednomu topu:-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

dárek od moc hodné paní, kterou vůbec neznám:-)

dárek od moc hodné paní, kterou vůbec neznám:-)

šperky ze studia Avesta

šperky ze studia Avesta

A co pěkného jste si pořídili Vy? Máte také slabost pro nějaký kousek oblečení nebo doplňků? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *