Doplnění produktů na zubní hygienu s nazuby.cz

Krásný den,

dnešní nákupní článek nebude zaměřený na klasickou kosmetiku, ale podíváme se na můj větší nákup zubní a ústní hygieny. Já jsem zvyklá čistit si zuby několikrát denně, vadí mi, že po jídle na nemám ten čerstvý pocit, takže musím hned do koupelny… Líbí se mi, že eshop nazuby.cz má všechny možné produkty ústní hygieny hezky pohromadě a je přehledný a, upřímně řečeno, cenově i o dost výhodnější než nějaké drogérie.

Co se týče zubních kartáčků, mám nejraději ty měkké. Dříve jsem si kupovala tvrdší, ale paní zubařka mě poučila a měla pravdu, měkké mi vyhovují více. Nejčastěji si kupuji ty od značky Curaprox, ale tentokrát jsem si na vyzkušení vybrala i jednu sadu Elmex, kde ty hlavice mají trochu jiný tvar, ale myslím si, že by mi to mohlo sedět.

Důležitou součástí mého čištění jsou i mezizubní kartáčky. Nejvíce se mi osvědčila značka Tepe, která všechny typy dělí podle barev. Modrá a zelená jsou na širší mezery a já je dám taťkovi. Minule jsem si koupila mega balení oranžových a žlutých, které slouží naopak pro malinké mezírky mezi zuby, což mám já.

Nakonec jsem si nechala i zubní pasty. Značku Enzymel neznám, ale mamce ji hodně doporučovala dentální hygienistka, tak jsem jednu vzala mamce a jednu sobě. Mamka už aspoň jedno balení dodělala a byla s ní hodně spokojená. Jsem na ni tedy dost zvědavá, myslím si, že ji dneska načnu.

S eshopem jsem jako vždy spokojená, zboží dorazilo brzy, bylo dobře zabalené. Mimochodem, koupíte tam třeba i elektrické zubní kartáčky, ústní sprchy, ústní vody, sady na bělení zubů apod. Znáte tento obchod? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

12 thoughts on “Doplnění produktů na zubní hygienu s nazuby.cz

 1. Sabina Nováková

  Ahoj Haničko, obchod znám. Curaprox kartáčky používám taky a mám od nich i mezizubní, pastu jsem nikdy moc neřešila údajně záleží více na technice ač já teda tu správnou stále neovládám a ta správná mi přijde neskutečně hloupá a vůbec mi to nejde ne že do hlavy, ale spíš do rukou. Ústní vodu teď zkouším mátovou z Lidlu, ale běžně si kupuju v dmku takovou modrou za pár peněz.

 2. Helena

  Znám díky Stáně a už jsem tam i nakupovala. Necelý rok používám sonický kartáček a jsem spokojená. Taky jsem měla ráda tvrdé kartáčky, už vím, že není třeba tlačit, aby byly zuby dokonale vyčištěné…
  Haničko, měj příjemný den. Helena

 3. Lucie

  Ahoj, už jsem o něm slyšela, ale produkty na ústní hygienu kupuji vždy v drogeriíích, případně na e-shopech při objednávce kosmetiky, jako takový doplněk objednávky.

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   u mě záleží na tom, kolik toho potřebuji. někdy nakupuji jen v drogérii, jindy dělám velkou objednávku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *