DM box – výroční limitka

Krásný den, 

vůbec jsem to nečekala, ale díky laskavosti jedné paní jsem nakonec získala v pátek další DM box. Tento byl věnován 25. výročí a je plný limitky značky Balea. Vše je zase pečlivě ukryto v papírové krabici, tentokráte je vyvedená ve žlutých tónech. Box mě vyšel na 149 Kč a cena výrobků by měla být cca 260 Kč.

co box obsahuje:

 • sprchový gel s vanilkou a citronem
 • deo sprej Citronový koktej
 • tělová emulze s vanilkou a praženými mandlemi
 • plátýnková maska Mango Slush
 • tekuté mýdlo Karamelový popcorn
 • gel na holení s vůní marshmallow
 • šampon a balzám s kokosem

Celá kolekce je plná sladkých vůní a motivů pouti a cukrové vaty. Kombinace vanilky a citronu se mi líbí, takže se na sprchový gel opravdu těším.

Deo spreje moc nepoužívám, mám ráda deodoranty bez hliníku s nějakou naprosto neutrální parfemací. Tento si možná vezmu tedy do práce nebo ho nechám do nějakého dárkového balíčku.

Tělovou emulzi jsem vyzkoušela hned jako první:-) Voní jemně sladce, je hodně lehká, ihned se vstřebá. Asi to nebude nějaký zázrak hydratace, ale já zase nemám ráda moc mastné produkty.

Plátýnkové masky mám moc ráda, na tuto s mangem jsem tedy zvědavá. Myslím si, že se s těmi kvalitnějšími, např. korejskými, nedá asi srovnat, ale určitě si ji i tak užiji.

Tekuté mýdlo byl jediný produkt, který jsem si sama koupila při poslední návštěvě drogérie. Jestli znáte mé články o spotřebované kosmetice, tak víte, že tekutá mýdla u mě fakt jedou.

Nakonec je tu jedna lahvička, která má docela inovativní obal. Z jedné strany je otevírání šamponu, z druhé balzámu. Přijde mi to praktické, pokud má někdo třeba doma méně místa v koupelně.

Jak se vám líbí obsah tohoto DM boxu? Sehnali jste ho také? Koupili jste si něco z této výroční limitky? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

10 thoughts on “DM box – výroční limitka

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já sladké vůně mám docela dost ráda, ale tyto jsou hodně specifické. Nejvíce se mi líbí ty, kde je citron. Měj se krásně!

 1. Lucie

  Ahoj, já si box koupila a až po vybalení jsem zjistila, že to jsou všechno produkty, které už jsem měla doma koupené doma několik dnů předtím:) Ale nevadí, jsou to praktické a voňavé produkty, takže je zužitkuji i tak:)

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   tak to je trochu smůla, ale zase jsou to všechno věci běžné potřeby, takže to člověk hned zlikviduje. Zatím jsem vyzkoušela jen mýdlo a plátýnkovou masku.

 2. Stáňa

  Já jsem tento box ani nezkoušela shánět, protože nemám moc ráda sladké parfemace a věděla jsem, že limitka k výročí značky Balea je samá sladká vůně…

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já zatím používám tekuté mýdlo, které voní opravdu zvláštně. Plátýnkovou masku jsem už použila a nijak z ní nadšená nejsem. Sladké vůně mi ale nijak nevadí.

 3. Kateřina Bližňáková

  Baleu a jejich sprchové gely mám moc ráda. Mají je za příjemný ceny a navíc taak krásně voní! Pokud na některý produkt ještě narazím, tak ho ráda vyzkouším, vypadá to lákavě! 🙂
  Přeji krásné pondělí!
  Kateřina
  katerinabe.blogspot.com

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   já mám taky ráda jejich gely. Cena je fakt příjemná a mívají moc hezké parfemace. Myslím, že bys mohla sehnat i celý DM box, viděla jsem na internetu, že ještě jsou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *