DM box – květen 2021

Krásný den,

minulou středu vyšel nový DM box a bylo fakt málo krabiček na pobočkách. Mně naštěstí odpadla první hodina, tak mě mamka vzala do DM, když jela ráno do práce. Byla jsem v půl deváté v obchodě a byly tam poslední tři kusy, přičemž jeden si bral pán přede mnou a jeden pán za mnou:-D Box stál 199 Kč a použila jsem na něj slevu z kartičky, takže jsem nakonec platila jen 24 Kč. Podle fotek na FB byly celkem tři varianty. Já jsem s tou svou samozřejmě spokojená, ale ani ty další by mě nijak neurazily. Balení je tentokrát parádní, krásná papírová krabice s květinovým potiskem.

co box obsahoval:

 • tukuté mýdlo, Protex
 • antiperspirant, Rexona
 • krm, Weleda
 • micelární voda, Bioten
 • pratelné tamponky, N.A.E.
 • zubní pasta, Sensodyne
 • holítko, Wilkinson
 • peeling na rty, Balea
 • korektor, Trend it Up
 • křehké plátky se sýrem, Wasa

Z jídla je tu jen jeden kousek a to balení křehkých plátků od značky Wasa. Měl by být se sýrem a v balení jsou celkem dva kusy. Nevím, jestli to zkusím, ale když ně, tak moje kolegyně Martinka toto fakt miluje:-)

Dva takové hodně praktické kousky, které určitě využije každý, jsou antiperspirant Rexonatekuté mýdlo Protex. Tekutá mýdla mám ráda, hodně je používám, takže i tuto verzi Fresh určitě využiji. Spreje mám raději, i když používám spíše deodoranty, protože nemají hliníkové soli. I tak bez problémů spotřebuji i tuto Rexonu.

Velikou radost mi udělala miniaturka micelární vody Bioten. Je to moje první zkušenost s touto značkou a těším se na testování. To samé vlastně platí o odličovacích polštářcích od N.A.E.

Trochu nudněji může působit zubní pasta Sensodyne. Vždy jsou v těchto boxech nějaké pasty, takže tato mě nijak nepřekvapuje. Zuby si čistím několikrát denně, bez problémů ji zlikviduji. Holítko Wilkinson je také hodně praktická věc, to se nikdy neztratí:-)

Peeling na rty v tyčince s kokosem od značky Balea vypadá jako zajímavý produkt. Docela se mi hodí, protože jsem si říkala, že bych připravila článek o různých peelinzích na rty. Korektor Matte Beauty Perfection je v nejsvětlejším odstínu, tak jsem zvědavá, jestli to bude stačit i mně, jsem fakt bledulka.

Nakonec tu mám celkem známý krém od přírodní značky Weleda. Jedná se o tu hutnou variantu rich krému Skin Food. Docela se na to těším, protože mě nyní docela trápí suchá pleť.

Celkově jsem s boxem spokojená, využiji vše a určitě mají dané produkty vyšší hodnotu než 199 Kč. Moc se mi líbí i balení, ta krabička se fakt povedla. Byli jste i vy úspěšní se sháněním nejnovějšího DM boxu? Jak se vám líbí obsah? Který produkt byste využili nejvíce? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

14 thoughts on “DM box – květen 2021

 1. Helena

  Obsah se mi líbí, všechno je použitelné, fakt se povedl. Neměla jsem štěstí, byly hned pryč…
  Haničko, měj příjemný den, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   řekla bych, že to byl tentokrát fakt mazec, ty boxy v devět ráno snad už nikde nebyly. Je škoda, že jich neudělají více, lidi o ně mají zájem, určitě by je prodali.

 2. Lucie

  Ahoj Hani, já jsem měla jiný obsah, společný tam byl jak koukám jen peeling na rty (včera jsem kupovala novinku-peeling na rty s banánem a konopím). Krabička se mi moc líbí a využiji jí dál, i obsah se mi líbil, až na lubrikační gel, není to první box ve kterém bylo něco podobného, to bych tam zrovna mít nemusela.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já jsem koukala, že byly celkem tři obsahy a líbily se mi celkem všechny. Ten lubrikační gel byl už v nějakém jiném boxu, to mi taky přijde zbytečné. Krabička je fakt krásná, vzala mi ji mamka a dala si do ní formy na kremrole:-D

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   u nás to bylo taky hned pryč. Byla jsem tam ráno po osmé a paní prodavačka říkala, že v druhé prodejně v centru už jsou všechny vyprodané. Na krém do Weledy jsem hodně zvědavá, vím, že je dost chválený.

 3. Štěstí v mém životě

  Box je zajímavý, určitě bych produkty využila všechny. Jen nechápu, proč je o boxy taková nouze? Proč je tedy vydávají, když je pak dají do prodejen v totálně minimálním počtu? To tedy fakt nechápu…

 4. Stáňa

  Hani, já se chystala využít HO a vyrazit pro box hned po ránu, ale nakonec jsem musela honit jeden neodkladný termín, takže když jsem se pro box vypravila odpoledne, měla jsem jasnou smůlu…
  Jinak obsah je fajn, taky bych využila v podstatě všechno. Hodně mne zaujala micelárka a peeling na rty. Krém od Weledy jsem myslím už v nějakém boxu měla, ale ještě nedošlo na vyzkoušení…
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já jsem to měla naopak, byla jsem přesvědčená, že ho neseženu, protože ve středu učím sedm hodin v kuse, ale nečekaně mi ty první odpadly, takže jsem to stihla. U nás bylo vše hned pryč. Jsem dost zvědavá na všechny ty produkty, snad budu spokojená.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Leni,
   já odebírám nějaký newsletter, takže mi tentokrát přišel email. Jinak jsem na FB ve skupině DM box, kde se vždy vše dozvím. Je dobré to sledovat, boxů je vždy málo:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *